Pošalji prijatelju

Inženjer elektrotehnike u proizvodnji i izgradnji (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Opis posla

Vertiv traži novog problem solvera za izvedbu modularnih data centara. Ako si inženjer elektrotehnike, snažan timski igrač, imaš želju iskusiti i terenski rad u inzemstvu(cca 25% vremena godišnje), ovo je oglas za tebe.

Inženjer elektrotehnike – Odgovoran je za razvoj i izvedbu posebnih modularnih data centar rješenja u skladu s najvišim standardima i zahtjevima. Razvoj i izrada posebnih modularnih rješenja u skladu s najvišim standardima i zahtjevima. Elektrotehničko projektiranje u sklopu projekata (el. instalacije, protupožarni alarmi i kontrolni sustavi). Suradnja s ostalim disciplinama: arhitektura, građevinarstvo, elektrotehnika. Naglasak na izradu nacrta, izračuna i sl.

Osnovna zaduženja:
- izrada distribucije napajanja.
- odabir opreme i dobavljača za izradu sustava napajanja.
- sistemsko inženjerstvo, integracija energetskih sustava, rješavanje problema i sl.
- izrada projektne dokumentacije.
- uključenost u fazu projektiranja – pregled sadržaja i mogućnosti izvođenja radova, davanje povratnih informacija.
- suradnja s operativnim timom (vođenje projekta, nabava, kontrola kvalitete, proizvodnja, sastavljanje) prilikom utvrđivanja strategija za provedbu projekta.
- vođenje administracije vezane uz izradu rješenja:
- komunikacija s klijentima kako bi se izradila najoptimalnija rješenja za njihove potrebe.
- suradnja s ostalim Vertivovim inženjerima na izradi najboljih rješenja.
- provođenje dodatnih testiranja za unutarnju kontrolu.
- testiranje rada finalnih proizvoda pred klijentima.
- istovremeni rad na nekoliko projekata.
- suradnja s lokalnim servisom.
- specifikacija materijala i usluga potrebnih za provedbu projekta.
- suradnja s dobavljačima.
- korisnička podrška klijentima nakon ispostave finalnog proizvoda.
- podrška u fazi pretprodaje – razmjena iskustva i savjeta, izlaganja za klijente

Uvjeti

- prvostupnik elektrotehnike
- 2 godine iskustva na sličnome radnom mjestu
- aktivni korisnik MS Office paketa
- potrebne razvijene vještine projektiranja, EPLAN, poželjno: Revit (nije uvjet, ali volja za učenjem jest)
- aktivno dobro poznavanje engleskog jezika
- dostupnost za putovanja (cca 25% godišnje)

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik

Potrebne godine iskustva:

2

Jezici:

Engleski (napredno)

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:

Elektrotehnika

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Elektrotehnika iznosi 4.790,14 kuna.