Pošalji prijatelju

Brand Manager (m/ž)

Zagreb, Zadar

Rok prijave:

  • MARASKA d.d.
  • Adresa: Biogradska cesta 64a, 23000 Zadar

Mjesto rada:

Opis posla:

  • Sudjelovanje u izradi prijedloga strategije robnih marki i godišnjeg komercijalnog plana te praćenje provedbe i ostvarenja
  • Upravljanje portfeljem proizvoda, sudjelovanje u lansiranju novih proizvoda i unaprijeđenju postojećih proizvoda u ciljanim kategorijama
  • Predlaganje ciljane preporučene maloprodajne cijene za proizvode
  • Praćenje trendova na tržištu i predlaganje inovacija
  • Predlaganje i praćenje efikasnog korištenja budžeta radi ostvarivanja zadanih ciljeva
  • Planiranje, provođenje i analiziranje marketinških kampanja i ostalih aktivnosti za robne marke

Uvjeti:

  • VSS ekonomskog usmjerenja
  • Min. 3 godine iskustva rada u marketingu, poželjno u upravljanju brandom u FMCG industriji
  • Poželjno iskustvo u pripremi, implementaciji i vođenju BTL aktivnosti
  • Sistematičnost, organiziranost i brzina
  • Izvrsno poznavanje MS Office alata
  • Napredno znanje poslovnog engleskog jezika u govoru i pismu

Nudimo:

  • Fiksna i stimulativna primanja vezana uz rezultate rada
  • Priliku za osobni razvoj u izazovnom međunarodnom okruženju

Motivira te izazov i rad u kreativnoj okolini? Prijavi se, pošalji nam svoj životopis putem linka za prijavu i pridruži se timu MARASKA!

Napomena: kontaktirati ćemo samo kandidate koji uđu u uži izbor.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Marketing, PR i mediji iznosi 6.739,64 kuna.