Pošalji prijatelju

Direktor prodaje (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • STANIĆ BEVERAGES d.o.o.
  • Adresa: Slavonska avenija 22, 10000 Zagreb

Mjesto rada: Zagreb

Opis posla:

  • Potpuna kontrola procesa prodaje, podrška i briga o suradnicima te odgovornost za ispunjenje ciljeva prodaje
  • Komunikacija i savjetovanje suradnika u skladu s politikom tvrtke te regrutiranje novih, educiranje, selektiranje i održavanje efektivne prodajne snage u okviru mreže
  • Uska suradnja s Upravom te aktivno sudjelovanje s Upravom tvrtke u izradi prodajne strategije tvrtke
  • Praćenje, istraživanje i analiza tržišta, praćenje rada konkurencije i predlaganje mjera za unapređenje prodaje
  • Praćenje realizacije prodajnih aktivnosti i mjerenje uspješnosti prodajnih aktivnosti/ tima
  • Izvještavanje Uprave o aktivnostima na tržištu
  • Organizacija izrade mjesečnih, kvartalnih, polugodišnjih i godišnjih planova poslovanja i poduzimanje mjere za ispunjenje istih
  • Izrada cjelovitog Plana poslovanja u sektoru prodaje
  • Egzekucija ''Slike uspjeha'' kod kupaca

Uvjeti:

  • VSS
  • Višegodišnje iskustvo rada na istim ili sličnim poslovima i/ili pozicijama u direktnoj prodaji (FMCG kompanije)
  • Višegodišnje iskustvo u upravljanju prodajom
  • Napredno služenje MS Office paketom
  • Napredno znanje engleskog jezika
  • Vozačka dozvola B kategorije

Očekivane vještine i osobine su:

  • Sposobnost prepoznavanja problema, uzroka problema te proaktivnog predlaganja rješenja
  • Samoinicijativnost i proaktivnost
  • Vodstvo i organizacijske vještine, kompetencije upravljanja ljudima i procesima
  • Usmjerenost na postizanje ciljeva
  • Preciznost, sistematičnost
  • Komunikacijske vještine
  • Pouzdanost i lojalnost
  • Sposobnost rada pod pritiskom

Nudimo:

  • Fiksna i stimulativna primanja vezana uz rezultate rada
  • Priliku za osobni razvoj u izazovnom međunarodnom okruženju

Molimo Vas da motivacijsko pismo i životopis pošaljete putem linka za prijavu

Molimo Vas uzmite u obzir da ćemo u daljnji krug selekcijskog procesa uključiti samo kandidate koji udovoljavaju uvjetima natječaja.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.