Pošalji prijatelju

Spremač / Spremačica

Pag

Rok prijave:

  • Noa Grupa d.o.o.
  • Adresa: Preradovićeva ulica, 17, 10000 Zagreb

Noa Grupa je jedna od najvećih turističko-ugostiteljskih grupacija u Hrvatskoj. Tvrtka se više od 20 godina uspješno bavi segmentima turizma, ugostiteljstva, zabave, medija te industrijom evenata. Uz bogato iskustvo u ulaganjima, akvizicijama i transformacijama, tvrtka radi na raznim inovacijama, te stvara neke od najpoznatijih brendova u Hrvatskoj koji su revolucionarizirali zabavnu i turističku ponudu.

Opis posla

Noa Grupa d.o.o. u Hrvatskoj traži više osoba za rad u sezoni 2021. u turizmu i ugostiteljstvu, koje će svojim znanjem i iskustvom pomoći ka ostvarenju zajedničkog cilja, pružanju vrhunske usluge i zadovoljstva svakom gostu u smještajnim i ugostiteljskim objektima na otoku Pagu - svjetski poznatoj destinaciji.

Opis poslova:
- čišćenje vila te dodatnih sadržaja unutar resorta
- briga o skladištu domaćinstva
- briga o resortu te suradnja s ostalim sektorima u resortu (recepcija, održavanje, club)

Uvjeti

- odgovorna, komunikativna i vedra osoba
- pouzdana osoba za obavljanje poslova i rješavanje problema
- timski rad

Razgovori će se odvijati putem online platforme ili u gradovima prema dogovoru.

Prijave na natječaj za spremač / spremačica u Noa Glamping Resortu traju do 3.3.2021., te je do tada potrebno poslati životopis i molbu.

Za više informacija nas kontaktirajte na telefon.

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski.

Kontakt podaci

Telefon:

+385 99 476 7484

Što nudimo

- uz plaću osoblje ima ručak i večeru, smještaj u Novalji, te organiziran prijevoz do radnog mjesta
- vrsta zaposlenja: na određeno vrijeme (početak rada 15.4.2021, kraj rada 1.10.2021.)
- postoji mogućnost zapošljavanja osoba iz drugih država (BIH, Srbija, Slovenija), te studenata

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Honorarno, Sezonski, Studentski ugovor

Ostale informacije

Županija rada:

Zadarska

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 4.175,78 kuna.