Specijalist za bankovnu sigurnost / Viši specijalist za bankovnu sigurnost (m/ž)

Pula

Rok prijave:

Kvalitetni i uspješni zaposlenici čine OTP banku d.d. posebnom.

OTP banka uspješna je i ugledna institucija koju su njezini klijenti, bankarski i financijski stručnjaci te šira javnost prepoznali kao mladu i fleksibilnu banku s jakim tradicionalnim uporištem u regijama iz kojih je proizašla - od jadranske obale do kontinentalnih središta.

OTP banka želi biti lider u inovacijama i svojim klijentima ponuditi najsuvremenija rješenja koja im olakšavaju poslovanje i život.

Želite li biti dio ove uspješne priče javite nam se!

Specijalist za bankovnu sigurnost / Viši specijalist za bankovnu sigurnost (m/ž) - 1 izvršitelj/ica, Odjel bankovne sigurnosti, Direkcija informacijske i bankovne sigurnosti

Mjesto rada: Pula

Razdoblje primjene ugovora o radu: neodređeno vrijeme uz probni rad od šest (6) mjeseci.

Opis posla:

  • razvija i osigurava učinkoviti nadzor u implementaciji sigurnosnih sustava te održavanja i korištenja sustava tehničke zaštite poslovnica i bankomata
  • istražuje i razvija provedbu mjera tjelesne zaštite u objektima Banke i u transportima vrijednosti
  • razvija i provodi mjere sigurnosti u području sigurnosti ljudskih resursa
  • razvija i provodi nadzor poštivanja i implementacije definiranih sigurnosnih mjera i planova zaštite kod izgradnje, adaptacije i rekonstrukcije poslovnica
  • po potrebi organizira i vrši primopredaju sustava tehničke zaštite u poslovnici, te vrši potrebnu obuku zaposlenika Banke
  • sa ciljem provođenja sveobuhvatne interne sigurnosti razrađuje i razvija postojanje relevantnih uputa i procedura za rukovanje sustavima tehničke zaštite, i brine se za odgovarajuću edukaciju radnika Banke
  • radi na razvoju, implementaciji i organizaciji provedbe analiza i istraga povodom štetnih događaja u Banci
  • radi na razvoju i održava odgovarajuću profesionalnu suradnju s ostalim organizacijskim jedinicama Banke
  • sudjeluje u implementaciji novih sigurnosnih mjera s obzirom na definirane rizika proizvoda
  • surađuje sa specijaliziranim tvrtkama za zaštitu i državnim institucijama radi prevencije, sprječavanja i otkrivanja neželjenih radnji i aktivnosti koje za posljedicu mogu imati reputacijski ili materijalni gubitak Banke
  • ostale aktivnosti po nalogu nadležnog rukovoditelja

Uvjeti zapošljavanja:

  • VSS/VŠS kriminalistike , prava ili ekonomskog smjera
  • minimalno dvije (2) godine iskustva u državnim sigurnosnim službama i institucijama i/ili financijskim institucijama
  • razumijevanje detalja i prakse odgovarajućih nacionalnih i internih propisa
  • poželjno iskustvo rada i u policiji, državnom odvjetništvu i reviziji
  • visoka razina kredibiliteta i osobnosti te (samo)organizacijske sposobnosti
  • sposobnost logičkog i kritičkog razmišljanja, analitičnost, sistematičnost te ažurnost u obavljanju radnih zadataka
  • posjedovanje vještina verbalne i pisane komunikacije
  • ažurnost u obavljanju radnih zadataka te sposobnost definiranja prioriteta
  • posjedovanje vještina za rad na računalu - korištenje standardnih Microsoft Office alata (Word, Excel, Power Point…)
  • aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu

Prijava i životopis se podnose do zaključno 02.03.2021. putem linka za prijavu ili poštanskim putem na sljedeću adresu:

OTP banka d.d.
Direkcija ljudskih potencijala i korporativnih poslova
23000 Zadar, Domovinskog rata 3

OTP banka je poslodavac jednakih mogućnosti za sve. Poticanje raznolikosti i timskog rada vodi naš uspjeh.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 5.854,32 kuna.