Pošalji prijatelju

Samostalni računovođa (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

ManpowerGroup Croatia za svog Klijenta tvrtku Ekonos d.o.o., specijaliziranu za knjigovodstvene i računovodstvene usluge, financijsko i poslovno savjetovanje, traži osobu za poziciju:

Mjesto rada:

  • Zagreb

OPIS POSLA:

  • Obračun plaća, honorara, primitaka u naravi, neoporezivih primitaka
  • Prijave i odjave zaposlenika, vođenje evidencije o zaposlenicima, izrada JOPPD obrazaca
  • Knjiženje i kontroliranje izvoda, URA/IRA i druga knjigovodstvena dokumentacija
  • Briga o tijeku novca (platni promet) te usklade dugovanja i potraživanja
  • Provedba mjesečnog zatvaranja i izrada završnog računa
  • Izrada i popunjavanje poreznih obrazaca (rad u aplikacijama e-Porezna i e-FINA)
  • Obračun PDV-a i komunikacija s poreznim institucijama
  • Izrada redovnih izvještaja prema menadžmentu i ad-hoc izvještaja po nalogu poslodavca
  • Praćenje i primjena zakona i propisa iz područja računovodstva

Uvjeti:

  • 5-10 godina iskustva na poslovima računovodstva
  • Operativno iskustvo u području obračuna plaća
  • Samostalnost u radu, poštivanje rokova, odgovornost i organiziranost
  • Mogućnost kvalitetnog rada u stresnim situacijama
  • Iskustvo rada u knjigovodstvenom servisu
  • Napredan korisnik Excela i aktivno korištenje engleskog jezika

ŠTO Nudimo:

  • Ugovor na neodređeno (probni rok 4 mjeseca)
  • Stabilno, ugodno i dinamično radno okruženje
  • Mogućnost profesionalnog usavršavanja i napredovanje

Ukoliko ste zainteresirani za rad na ovoj poziciji molimo Vas da se na natječaj prijavite do 03.03.2021. putem linka za prijavu. Bit će kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži krug.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 5.854,32 kuna.