Pošalji prijatelju

Koordinator turističkih naselja (m/ž)

Tisno

Rok prijave:

  • Hostin d.o.o.
  • Adresa: Šubićeva 29, 10000 Zagreb

ZNATE LI ZAŠTO VOLIM RADITI U INA GRUPI?

ZATO ŠTO UZ FINANCIJSKU STABILNOST IMAM I DODATNE POGODNOSTI POPUT REGRESA, BONUSA TE OSTALIH PRIGODNIH NAGRADA KOJE MI POMAŽU U KVALITETI ŽIVOTA.

Poziv za prijavu na natječaj za poziciju:

Mjesto rada:
Tisno

Broj izvršitelja: 1

Organizacijska jedinica:
Hostin d.o.o.

OPSEG POSLA

Obavljanje i nadzor poslova u apartmanskim naseljima iz područja odgovornosti

OPIS POSLA

  • Organizacija i upravljačka koordinacija te nadzor poslovnih aktivnosti naselja i odgovornost za zakonite transakcije/poslovanja apartmanskih naselja
  • Definiranje i provođenje plana tekućeg i investicijskog održavanja apartmanskih naselja
  • Definiranje i pripremanje tehničkih specifikacija/podloga za naručivanje/ugovaranje potreba za neometano funkcioniranje apartmanskih naselja
  • Predlaganje mogućih poboljšanja i podizanja kvalitete tehničkih rješenja za turističke objekte te podizanje razine turističkih usluga
  • Organizacija i koordinacija svih poslovnih aktivnosti vezanih uz početak rada apartmanskih naselja
  • Organizacija timskog rada radnika naselja (rad u smjenama), imajući na umu načela ekonomije, ali istodobno poštujući sve važeće zakonske odredbe i opće odredbe koji reguliraju radno vrijeme
  • Efektivno planiranje optimalnog rasporeda zaposlenika uz kontroliranje i vođenje evidencije o radu (po danu i satu provedenom na poslu), sukladno internim i eksternim aktima; organizacija korištenja godišnjeg odmora radnika u zakonskom roku

UVJETI:

  • SSS/VŠS ( ekonomija ili tehnička struka)
  • Minimalno 3 godine iskustva na sličnim poslovima u turizmu
  • Napredno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • Napredno poznavanje rada na računalu (MS Office paket)
  • Vozačka dozvola B kategorije

PREDNOSTI:

  • Razvijene analitičke i odlične komunikacijske vještine, sklonost timskom radu
  • Usmjerenost prema cilju , fleksibilnost i proaktivan pristup radu

ŠTO OČEKUJEMO OD VAS:

  • Odgovornost za efektivno planiranje svih potreba apartmanskih naselja
  • Odgovornost za provođenje godišnje inventure
  • Odgovornost za uvođenje novih zaposlenika u posao uz organizaciju i provođenje treninga i obuka
  • Visoku etičnost u poslovanju

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 5.854,32 kuna.