Pošalji prijatelju

Analitičar u lancu opskrbe (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Mlinar d.o.o.

Mlinar d.o.o. već je niz godina vodeća kompanija u pekarskoj industriji u Hrvatskoj. Mlinarov profesionalan i ambiciozan tim nastavlja širiti i unapređivati poslovanje uz kontinuirano investiranje u tehnologiju i proizvodne kapacitete te u vrhunski uređenu mrežu prodajnih mjesta. Želite li biti dio toga tima i doprinijeti uspješnom razvoju Mlinara Vašom predanošću, znanjem i iskustvom?

Web: https://www.mlinar.hr

Lokacija: Zagreb

Opis posla:

  • planiranje buduće potražnje te upravljanje zalihama na nivou cijele kompanije – proizvodnja, skladištenje, maloprodaja
  • rad na velikim bazama podataka iz ERP i BI sustava kompanije
  • sudjelovanje u planiranju proizvodnje te planiranju zaliha
  • praćenje i planiranje stanja zaliha gotovih proizvoda i sirovina
  • sudjelovanje u planiranju i optimizaciji transportnih ruta
  • praćenje stanja zaliha na nivou cijele kompanije – proizvodnja, skladištenje, maloprodaja
  • sudjelovanje u procesu godišnjeg planiranja svih supply chain aktivnosti
  • sudjelovanje u planiranju rada i layout-a skladišta
  • analiziranje troškova sirovina i potrošnog materijala
  • izrada ad hoc analiza za sve supply chain aktivnosti – proizvodnja, skladištenje, maloprodaja

Uvjeti:

  • VSS - matematika, strojarstvo, elektrotehnika i računarstvo, ekonomija - smjer managerska informatika
  • prethodno iskustvo na sličnim poslovima u proizvodnji ili logistici (prednost FMCG)
  • kritičko i analitičko promišljanje
  • poželjno iskustvo u radu na WMS I TMS sustavima
  • poznavanje rada u SQL-u
  • napredno korištenje Excela i Accessa
  • sposobnost za vođenje više projekata odjednom
  • visoki nivo osobne odgovornosti
  • preciznost i ekspeditivnost u obavljanju zadatka
  • sklonost timskom radu

Nudimo:

  • rad u dinamičnom radnom okruženju
  • mogućnost profesionalnog razvoja i usavršavanja
  • nagrade za radne rezultate i prigodne nagrade

Ispeci pa reci….DA poslu u Mlinaru!

Prijavite se putem linka za prijavu.

Pridružite nam se i budite zaslužni za razvoj najmodernije pekarske industrije u regiji.

Mlinar
Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 5.854,32 kuna.