Pošalji prijatelju

Sistemski administrator (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

PAN-PEK d.o.o. vodeće je poduzeće u proizvodnji pekarskih i slastičarskih proizvoda.

Višegodišnje iskustvo, ustrajnost na kvaliteti proizvoda uz umijeća naših stručnjaka, omogućilo je Pan-peku vodeću poziciju na tržištu.

Ako želite raditi u dinamičnoj sredini orijentiranoj na stalni razvoj i zadovoljstvo kupaca pridružite nam se.

Opis posla:

  • Instalacija, konfiguracija i održavanje IT opreme
  • Upravljanje mrežnom i poslužiteljskom opremom
  • Korisnička podrška
  • Podrška razvoju aplikativnih rješenja
  • Vođenje radne dokumentacije i baze znanja
  • Profesionalni razvoj i stručno usavršavanje

Uvjeti:

  • SSS tehničkog smjera
  • min. godinu dana radnog iskustva
  • Odlično poznavanje MS Windows OS-a i MS Office paketa
  • Dobro poznavanje MS Server, AD i mrežnih tehnologija
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu

Što nudimo:

  • razvoj karijere i ostvarenje uspješnih rezultata u poslovnom okruženju koje se kontinuirano mijenja i prilagođava tržišnim uvjetima
  • mogućnost daljnjeg osobnog i profesionalnog razvoja

Prijavite se putem linka za prijavu najkasnije do 25.02.2021.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 6.747,2 kuna.