Pošalji prijatelju

Autoelektričar (m/ž)

Rijeka

Rok prijave:

Jadranska vrata d.d./AGCT su dio internacionalne korporacije ICTSI iz Manille/Filipini, koja je dio industrije preuzimanja, razvoja, upravljanja i vođenja operacija na kontejnerskim lukama i terminalima diljem svijeta te je postala vodeći operater, inovator i predvodnik na svom području.

Jadranska vrata d.d./AGCT će razviti luku u Rijeci kao glavni ulaz u Hrvatsku i njeno zaleđe koristeći naše sposobnosti, tržišni pristup i posvećenost cilju, ali najvažniji su naši iskusni i angažirani zaposlenici.

Opis posla

Za jačanje našeg tima tražimo iskusne kandidate za sljedeće pozicije:

Autoelektričar (m/ž) – jedan izvršitelj.

Opis posla:
- održavanje i popravak električne instalacije te opreme u radnim strojevima
- održavanje rasvjete, ispitivanje i zamjenjivanje elektroničkih komponenti

Uvjeti

- iskustvo najmanje 2 godine u radu
- poželjno iskustvo u radu sa kamionima, radnim strojevima
- poželjno iskustvo rada sa uređajima za dijagnostiku
- samostalnost, fleksibilnost, lojalnost, sklonost timskom radu

Vaš životopis i molbu na hrvatskom i engleskom jeziku molim Vas pošaljite putem linka za prijavu.

Potrebne godine iskustva:

2

Što nudimo

Naši zaposlenici su dio velike internacionalne kompanije u stalnom rastu i razvoju te širokim mogućnostima za razvoj na svakom području, za mobilitet i strana iskustva, ali također i za rad u dinamičnom i predanom timu stručnjaka u potpori razvoju kompanije i njenog okruženja.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Brza prijava

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 4.435,28 kuna.