Pošalji prijatelju

Tehnolog u proizvodnji (m/ž)

Petrinja

Rok prijave:

  • Gavrilović d.o.o.
  • Adresa: Gavrilovićev trg 1, 44 250 Petrinja
Tvrtkom Gavrilović danas upravlja deveta generacija obitelji Gavrilović. Upravo po tom dugom obiteljskom naslijeđu tvrtka Gavrilović jedinstvena je u Hrvatskoj i među rijetkim je takvim obiteljskim tvrtkama u svijetu.

Za naš uspješan tim tražimo:

Sektor Proizvodnje
2 izvršitelja, mjesto rada: Petrinja

OPIS POSLA:

  • praćenje i snimanje tehnološkog procesa, dopune i promjene istih, te sudjelovanje u izradi tehnološke dokumentacije
  • sudjelovanje u izvršenju plana proizvodnje i razvoju novih proizvoda
  • kontrola svih tehnoloških parametara
  • suradnja sa ostalim sektorima / službama unutar kompanije
  • praćenje promjena unutar zakonske regulative

UVJETI:

  • VŠS, VSS - prehrambeno inženjerstvo i/ili srodna usmjerenja (veterinarsko, poljoprivredno, agronomsko usmjerenje)
  • poželjno najmanje 3 godine iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • proaktivnost u organizaciji posla i pozitivan pristup radnim zadacima
  • usmjerenost na kvalitetu
  • odgovornost i sklonost timskom radu
  • znanje rada na računalu (MS Office)
  • poželjno znanje engleskog i/ili njemačkog jezika

Ukoliko ste se prepoznali u gore traženom pošaljite nam svoj životopis s naznakom za navedeno radno mjesto najkasnije do 02.03.2021. putem linka za prijavu.

Kontaktirati ćemo kandidate koji uđu u uži izbor.

Svrha prikupljanja Vaših osobnih podataka putem životopisa isključivo je za selekcijski postupak i mogućnost zapošljavanja u GAVRILOVIĆ d.o.o., Petrinja, Gavrilovićev trg 1, OIB 83570236060.

Slanjem životopisa, dajete svoju suglasnost tvrtki GAVRILOVIĆ d.o.o. kao Voditelju obrade da Vaše osobne podatke obrađuje u gore navedenu svrhu. Podaci se čuvaju do završetka selekcijskog postupka i konačnog odabira kandidata, računajući od dana primitka Vašeg životopisa. Nakon toga se Vaši podaci brišu i/ili uništavaju. Svoju suglasnost možete opozvati u bilo koje vrijeme slanjem zahtjeva u elektroničkom obliku na e-mail adresu Voditelja obrade: zastita.podataka@gavrilovic.hr ili slanjem pisanog zahtjeva na adresu sjedišta Voditelja obrade.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 5.772,66 kuna.