Pošalji prijatelju

Frontend Developer in QT/C++ (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Stype je domaća tehnološka tvrtka koja je ujedno i globalni lider u proizvodnji "camera tracking" opreme.

Stype grupa globalno proizvodi sofisticirane high-tech proizvode za praćenje kamere, ljudi i objekata. Naša tehnologija nezaobilazni je dio elektroničke opreme na brojnim kultnim događanjima poput Superbowl-a, svjetskih nogometnih prvenstava, Eurovizije, UFC-a, League of Legends te brojnih drugih sportskih i kulturnih događanja u produkciji vodećih TV postaja kao što su BBC, MTV, FOX i CNN.

Našim inovativnim hardverskim i softverskim rješenjima dosegli smo vodeću poziciju na globalnoj razini.

Zadnjih deset godina svojim proizvodima konstantno pomičemo granice u TV industriji te doprinosimo popularizaciji 'Augmented Reality' i 'Virtual Reality' efekata u televizijskim prijenosima.

Opis posla

Tražimo talentiranog Frontend Qt (QML & C++) Developera da se pridruži našem timu.

Uvjeti

Potrebne kvalifikacije:
- poznavanje programskog jezika C++
- osnovno poznavanje Linux operativnog sustava

Poželjno, ali ne i neophodno jer se može brzo naučiti:
- radno iskustvo kao Qt Developer
- iskustvo dizajna aplikacija u QML-u
- iskustvo u nekim od C++ Frontend Framework-a kao wxWidgets, Visual c++, i slično

Ukoliko smo te zainteresirali ovim oglasom pošalji nam:
- svoj životopis
- ukratko (najviše 150 riječi) nam opiši zašto bi ovaj posao bio prikladan za tebe, kao i zašto bi ti bio/la prikladan/na za ovaj posao

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Engleski (napredno)

Što nudimo

- fleksibilno radno vrijeme
- kontinuiran razvoj komunikacijskih i organizacijskih vještina
- super zanimljiv posao uz slobodu uvođenja vlastitih kreativnih ideja i rješenja, te plasman istih rješenja na najviše svjetske pozornice
- imati ćete kolege koji prepoznaju razliku između osrednjih i vrhunskih developera
- dinamična radnu atmosferu u mladom i perspektivnom timu
- prijateljsko okruženje, uvažavanje i poštovanje
- ugodan i dobro dizajniran radni prostor
- kompetitivna primanja u odnosu na vještine koje donosite u naš tim
- vrsta zaposlenja: stalni radni odnos, studentski ugovor, kao i suradnja po projektima s freelancerima
- otvoreni smo za dogovor oko financijskih uvjeta, želimo sretne i zadovoljne zaposlenike

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos, Studentski ugovor

Ostale informacije

Kategorije:

IT, telekomunikacije

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 6.747,2 kuna.