Pošalji prijatelju

Monter suhe gradnje / soboslikar (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • ELECTRA OPTIMUM
  • Adresa: Varaždinska 52, 10360 Sesvete; Ured: Slavonska avenija 11b, 10000 Zagreb

Tvrtka ELECTRA OPTIIMUM d.o.o., djeluje od 2006. god. U neke od djelatnost tvrtke ulazi izvođenje gipskartonskih i soboslikarskih radova.

Djelatnosti:
- gipskartonski radovi
- soboslikarski radovi
- elektroinstalacijski radovi

Opis posla

- montaža profila i GK ploča
- izrada zidova i stropova
- sposobnost čitanja nacrta
- gletanje i bojanje GK zidova i stropova
- gletanje i bojanje svih drugih površina

Uvjeti

- minimalno iskustvo od tri godine
- izgrađene radne navike te ozbiljnost na radnom mjestu
- obveza pridržavanja sigurnosnih propisa, te propisa vezanih uz zaštitu na radu
- visoka razina radne etike i poštenja

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

3

Jezici:

Engleski (osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- ugovor na neodređeno uz probni rok
- naknada za prijevoz
- primanja ovisno o kvalifikaciji i sposobnosti montera,soboslikara
- naša firma ima svoj vozni park
- ulažemo u odijela radnika, alat i sl.
- osiguravamo dobar smještaj na terenu i dnevnice za terenski rad
- dobre uvjete rada uz mogućnost usavršavanja i napredovanja sukladno pokazanim rezultatima
- dodatni stimulativni bonus na plaći, redovna primanja
- isplata božićnica
- motivirajuće radno iskustvo
- rad sa najnovijim tehnologijama
- tehničko usavršavanje i dodatna edukacija

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Plaća:

Od 10000 kn

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 5.527,76 kuna.