Pošalji prijatelju

Geobušač / bušač (m/ž)

Varaždin

Rok prijave:

  • Geoid-Beroš
  • Adresa: S. Tomaškovića 43, 42000 Varazdin

Uz dugogodišnje iskustvo na većim projektima u Republici Hrvatskoj, svojom visokostručnom i kvalitetnom ponudom iskoračili smo u području projekata pridobivanja vode istražnim bušenjem i eksploatacijskim bušenjem u svrhu korištenja vode za javnu opskrbu gradova i općina, navodnjavanja, tehnološku vodu u proizvodnim procesima u industriji, te u energetskim projektima-dizalice topline, kao i dubokim bušotinama za korištenje geotermalne energije, te smo u potrazi za odgovornim, predanim i fleksibilnim radnicima.

Opis posla

Radovi na bušenju istražnih bušotina i eksploatacijskih bušotina/zdenaca uključuju radove pod nadzorom i po nalogu pretpostavljenog rukovoditelja kao što su:
- upravljanje radom bušače garniture
- organizacija održavanja i korištenja ukupnog bušačeg postrojenja i alata na terenu
- prije početka rada pregled i priprema bušačeg postrojenja i pomoćnih strojeva (kontrola vode, goriva i maziva, ispravnost sigurnosnih uređaja i slično)
- sudjelovanje u ostalim timskih operacijama iz područja procesa bušenja kao što su mobilizacija i demobilizacija, te montaža i demontaža bušačeg postrojenja, montaža i demontaža bušačih šipki na bušači stroj, priprema ispirne isplake za bušenje, a po potrebi obavljanje i ostalih radova na terenu vezanih uz proces izrade bušotina

Uvjeti

Stručna sprema:

NKV, PKV, KV, VKV, Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

2

Jezici:

Hrvatski (osnovno)

Vozačka dozvola:

B, C

Što nudimo

- prijevoz, smještaj i prehranu na terenu osigurava tvrtka
- mogućnost certificiranog prekvalificiranja kao i financijskog napredovanja
- edukacija u prilagodbi našim bušaćim garniturama
- benificirani radni staž za geobušača/bušača
- zaposlenje za neodređeno vrijeme uz 6 mjeseci probnog rada
- plaća po dogovoru u zavisnosti od kvalifikacija i radnog iskustva, satnica može biti od 45 do 60 kuna netto

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos, Honorarno

Napomena:

Podržavamo zapošljavanje stranih radnika

Napomena:

Podržavamo zapošljavanje umirovljenika

Ostale informacije

Brza prijava

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Strojarstvo i brodogradnja iznosi 5.298,19 kuna.