Pošalji prijatelju

Električar (m/ž)

Kutina

Rok prijave:

  • ALMOS društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju aluminijskih odljeva
  • Adresa: Slavonska 4/b, 44320 Kutina

Almos d.o.o. je ljevaonica aluminijskog tlačnog lijeva, sa trenutno 250 zaposlenih, koja 98% svojih proizvoda isporučuje u zemlje EU-a.

Opis posla

Zbog povećanja obujma posla i potreba razvoja našeg tima, otvorili smo radno mjesto:

Električar (m/ž).

Opis posla:
- popravak i održavanje strojeva za proizvodnju, preventivno održavanje električnih uređaja i strojeva

Uvjeti

- KV/SSS - električar
- poželjno iskustvo u proizvodnim pogonima na popravcima industrijskih strojeva - prednost poznavanje automatike i mehatronike
- obvezno iskustvo na istim ili sličnim pozicijama u proizvodnoj tvrtki - minimalno 1 godina
- osnovno poznavanje informatike (MS Office)

Stručna sprema:

KV, Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

1

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo

- stimulativna primanja
- priliku za osobni i profesionalni razvoj
- mogućnost dodatne edukacije

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Brza prijava

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Elektrotehnika iznosi 4.790,14 kuna.