Pošalji prijatelju

Stručni suradnik za regulatorne poslove (m/ž)

Donja Stubica

Rok prijave:

Salvus d.o.o. je mlada i moderna regionalna kompanija, jedna od najbrže rastućih farmaceutskih kompanija u regiji koja se bavi veleprodajom lijekova, medicinskih proizvoda i dodataka prehrani, te uspješno posluje više od 15 godina. Pouzdan je i dugogodišnji partner ljekarnama, bolnicama, domovima zdravlja, ambulantama, ordinacijama i ostalim zdravstvenim ustanovama.

Salvusov kadar čine stručno osposobljeni i visoko motivirani zaposlenici. Mlad i profesionalan stručni kadar odlikuje kreativnost, prilagodljivost, odgovornost i sposobnost samostalnog djelovanja u atmosferi timskog rada i ljudskog uvažavanja.

Ljudski potencijali jedan su od ključnih čimbenika uspjeha i napretka, jer samo pravilno odabrani, motivirani i zadovoljni zaposlenici mogu pridonijeti dugoročnom boljitku kompanije.

Sada širimo naš tim i u potrazi smo za zaposlenikom na poziciji:

OPIS POSLOVA:

  • podrška vezana za dolazak novih proizvoda na tržište, registracijske te post-registracijske regulatorne aktivnosti (stručni prijevodi sažetaka opisa svojstava lijeka, upute o lijeku i označavanja te ostale dokumentacije o lijeku, izrada/izmjene označavanja proizvoda, izrada uputstva, obnove, varijacije, prijenos odobrenja itd.)
  • registracija dodataka prehrani
  • notifikacija dodataka prehrani i kozmetičkih proizvoda
  • obavijesti o stavljanju medicinskog proizvoda u promet
  • registracija lijekova (nacionalni postupak, MRP i DCP postupak)
  • registracija biocidnih proizvoda
  • praćenje i implementacija zakonske regulative iz područja medicinskih proizvoda, lijekova, dodatak prehrani, kozmetike, biocidnih proizvoda
  • regulatorna evaluacija marketinških i promotivnih materijala/aktivnosti te podrška u praćenju usklađenosti sa zakonskim propisima
  • pružanje stručne podrške odjelu marketinga i prodaje
  • ostali srodni poslovi sukladno potrebama i uputi nadređenih, te Uprave

UVJETI:

  • VSS/mag., farmaceutskog, biotehnološkog ili drugog odgovarajućeg smjera (prirodne znanosti)
  • minimalno 2 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • izvrsno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • izvrsno poznavanje uredskih programa (MS Office)
  • orijentiranost timskom radu
  • usmjerenost na detalje, točnost, odgovornost
  • razvijene analitičke sposobnosti i organizacijske vještine
  • razvijene vještine savjetovanja, usmjeravanja, te prijenosa znanja

ŠTO NUDIMO:

  • rad u internacionalnoj kompaniji i dinamičnom okruženju
  • raznovrstan posao, kontinuirano stjecanje novih znanja
  • priliku za učenje i razvoj

Ukoliko ste zinteresirani/a te želite napraviti izazovan iskorak u karijeri – javite nam se za navedenu otvorenu poziciju najkasnije do 11.05.2021. putem LINKA ZA PRIJAVU.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Farmaceutika i biotehnologija iznosi 8.358,08 kuna.