Pošalji prijatelju

Serviser (m/ž)

Dugo Selo, Zagreb

Rok prijave:

  • TERMOBIL THERMO KING d. o. o. za trgovinu i servis
  • Adresa: Permani 21b, 51213 Jurdani
  • Web: http://www.termobil.hr

Tvrtka Termobil Thermo King je generalni uvoznik i distributer za rashladne i klima uređaje Thermo King za područje Hrvatske više od 25 godina.

Radimo na 3 lokacije - Dugo Selo (Zagreb), Jurdani (Rijeka) i Dugopolje (Split) te zapošljavamo 26 djelatnika.

Rashladni uređaji se ugrađuju na dostavna vozila, kamione i poluprikolice za prijevoz pokvarljivih namirnica. Klima uređaji se ugrađuju na autobuse kao i šinska vozila. Direktni predstavnici smo i za Eberspaecher, BAR Cargolift, Dautel i još neke druge renomirane proizvođače.

Opis posla

Tražimo servisera za ugradnju te servisiranje gore navedenih uređaja. Posao se obavlja na lokaciji Dugo selo s povremenim izlaskom na teren uglavnom unutar Zagrebačke županije.

Opis radnog mjesta:
- usvajanje servisnih procedura
- ugradnja uređaja na vozila
- servisiranje svih vrsta uređaja iz servisne domene tvrtke
- rad na usavršavanju znanja i sposobnosti

Uvjeti

- najmanje 3-godišnja škola za obrtnička ili industrijska zanimanja - automehaničar, autoelektričar, frigorist (nešto od traženog)
- minimum 1 godina iskustva na sličnim poslovima
- sklonost timskom radu
- vozačka dozvola B kategorije
- poželjno je barem osnovno poznavanje engleskog jezika

Tražimo profesionalnu te organiziranu osobu sa iskustvom u radu u servisima.

Stručna sprema:

KV, Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

1

Jezici:

Engleski (prednost)

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- stalni radni odnos s probnim rokom
- rad u profesionalnom okruženju
- mogućnost dugoročnog zaposlenja
- redovita i dobra primanja
- isplaćeni putni troškovi
- stimulativno nagrađivanje

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Brza prijava

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 5.772,66 kuna.