Pošalji prijatelju

Administrativni referent (m/ž)

Gornje Ladanje

Rok prijave:

  • LEAR Elektrotehnika d.o.o.
  • Adresa: Bana Jelačića 91, 42207 Gornje Ladanje

Opis posla

- poslovi organizacije, administracije, ulaznih i izlaznih računa te poslovna komunikacija

Uvjeti

- potrebno zvanje: ekonomist
- razina obrazovanje: minimalno srednja škola 4 god.
- radno iskustvo od minimalno 1 god.
- napredno poznavanje njemačkog/engleskog jezika (u govoru i pismu)
- timski rad
- pouzdanost, točnost i marljivost
- potrebna vozačka dozvola B kategorije

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

1

Jezici:

Engleski (napredno), Njemački (napredno)

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- prijevoz plaćen u potpunosti
- 3 bonusa na godišnjoj razini
- početna plaća prema dogovoru

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administrativna zanimanja iznosi 4.508,534 kuna.