Pošalji prijatelju

Salesforce Administrator (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Tko smo i što radimo

Zastupamo vodeće svjetske proizvođače softvera i već niz godina poslujemo u čitavoj regiji. Kontinuirano rastemo, a posebno u području Salesforce CRM rješenja za upravljanje odnosima s klijentima. Javi nam se ako je prodaja nešto što te pokreće i želiš raditi s vodećim svjetskim softverskim brendovima. Više o nama na salesforce.hsm360.com i www.hsm360.com.

Opis posla:

Rad na projektima implementacije Salesforce CRM rješenja i održavanje CRM rješenja kod postojećih klijenata u Hrvatskoj i inozemstvu koji obuhvaća:

  • Sudjelovanje u izradi tehničke specifikacije CRM rješenja za klijente
  • Konfiguraciju Salesforce instance u vlasništvu klijenta koja uključuje - razvoj novih funkcionalnosti, prilagodbu modela baze podataka potrebama klijenta, pripremu i uvoz podataka u sustav i izradu predložaka izvješća unutar Salesforce CRM-a
  • Tehničku podršku korisnicima CRM rješenja

Uvjeti:

  • VSS/VŠS tehničkog ili ekonomskog smjera
  • Napredno poznavanje Microsoft Excela i alata za uredsko poslovanje.
  • Analitičnost, preciznost, odgovornost te spremnost na usavršavanje u novom tehnologijama
  • Odlično poznavanje engleskog jezika (usmena i pismena komunikacija)
  • Postojeći “Salesforce Certified Administrator” certifikat ili polaganje navedenog certifikata unutar probnog roka

Prednosti:

  • Osnovno poznavanje Java, HTML i SQL
  • Iskustvo rada u korisničkoj podršci ili u implementaciji složenih IT rješenja
  • Poznavanje CRM softverskih rješenja
  • Iskustvo u korištenju CRM rješenja
  • Vozačka dozvola B kategorije

Što nudimo:

  • Mogućnost daljnjeg školovanja (formalna Salesforce certifikacija, interna edukacija, mogućnost sudjelovanja na seminarima i edukacijama u Hrvatskoj i inozemstvu)
  • Mogućnost napredovanja i uključivanja u incentive program
  • Rad s vodećom svjetskom CRM platformom
  • Rad na neodređeno (po završetku probnog roka)
  • Dinamično i zanimljivo radno okruženje te otvorenu i prijateljsku atmosferu
  • Fleksibilno radno vrijeme, mogućnost povremenog remote rada

Ako želiš postati dio perspektivnog i dinamičnog okruženja, pozivamo te da se pridružiš HSM timu.

Motivacijsko pismo sa životopisom pošalji do 14.05.2021. putem linka za prijavu.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administrativna zanimanja iznosi 4.508,534 kuna.