Pošalji prijatelju

Junior IT Support Specialist (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

U Poliklinici Bagatin brinemo se za klijente i jedni za druge. Takav stav doveo nas je do točke u kojoj smo primjer uspješne hrvatske priče i vodeća poliklinika za estetsku kirurgiju, stomatologiju i dermatologiju.

Imamo preko 25 godina tradicije i iskustva u pružanju vrhunskih zdravstvenih i estetskih usluga, a kako stalno rastemo, uvijek smo u potrazi za motiviranim djelatnicima različitih profila koji su spremni uložiti trud i znanje u ostvarenje naše zajedničke Bagatin priče i postizanje iznimnih rezultata.

U Bagateam-u :) vas očekuje ugodna radna atmosfera, dobri odnosi s kolegama, mogućnosti za edukaciju i usavršavanje, prilike za razvoj u smjerovima koje ni ne sanjate i učenje o dinamičnom poslovnom okruženju.

Želite li raditi u takvoj organizaciji? Ako se pronalazite u opisu, javite nam se i postanite dio našeg tima i naše tradicije te uživajte u nizu pogodnosti i motivirajućoj radnoj okolini!

Zbog širenja odjela IT-a u potrazi smo za kvalitetnom i marljivom osobom za naš tim: Junior IT Support Specialistom (m/ž)

STRUČNA ZNANJA I PREDUVJETI:

  • VŠS, VSS
  • Poželjno godinu dana radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Izvrsno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • Poznavanje IT-a (hardver) te dijagnostike kvarova
  • Poznavanje rada na računalu (MS Office, Internet)
  • Sposobnost uporabe tehnološko-tehničkih rješenja za potporu poslovnim procesima

OPIS POSLA:

  • Praćenje rada informatičkog sustava – testiranje ispravnosti i izrada prijedloga za redovnu zamjenu i redovno održavanje
  • Kontrola ispravnosti rada cjelokupne informatičke telekomunikacijske infrastrukture (VPN, Internet, telefonija, interne mreže, definiranje korisnika, ovlasti pristupa na mrežne resurse i sl.)
  • Popravak i kontrola ispravnosti rada informatičke opreme (servera, radnih stanica, pisača i dr.)
  • Administracija unosa i izmjene podataka korisnika i poslovnih partnera u aplikacijama koje koristi Poliklinika
  • Educiranje i podrška zaposlenicima prilikom problema u radu računala, operativnih sustava i aplikacija te dijagnosticiranje i otklanjanje pogrešaka
  • Nabavka i kontrola ispravnosti rada sistemskih softvera, sustava video nadzora
  • Izrada sigurnosnih kopija podataka (backup) servera
  • Razvijanje i promjena ICT proizvoda i usluga
  • Praćenje promjena u razvoju opreme i ICT poslovima
  • Vođenje evidencije ICT opreme
  • Vođenje i ažuriranje e-mail servera
  • Ažuriranje domena i web hostinga
  • Provođenje propisanih mjera zaštite sustava
  • Ostali zadaci po nalogu voditelja IT odjela

ŠTO OČEKUJEMO OD VAS?

  • Ljubav prema poslu
  • Znanje, motiviranost za učenje i napredovanje u području struke
  • Predanost radu i proaktivnost
  • Timski duh i fleksibilnost
  • Analitički pristup rješavanju problema
  • Inicijativu i inovativnost

ŠTO VAM NUDIMO?

  • Rad u multidisciplinarnom timu
  • Mogućnost profesionalnog napredovanja i razvoja
  • Vrhunski uvjeti rada
  • Mentorstvo od strane iskusnog IT stručnjaka
  • Benefiti za zaposlenike:
    • Popust na usluge Poliklinike Bagatin
    • Timska druženja

Priložiti:

  • Životopis
  • Motivacijsko pismo u kojem nam kratko objašnjavate svoju motivaciju za radom u Poliklinici te zašto ste baš Vi prava osoba za nas

Prijave isključivo putem OVOG LINKA.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 6.747,2 kuna.