Pošalji prijatelju

Vozač - dostavljač C kategorije (m/ž)

Koprivnica

Rok prijave:

ORION je vodeća tvrtka u distribuciji vlastitog brenda Orion pirotehnike za zabavu sa najviše vlastitih maloprodaja naziva ORION PYROSHOP diljem Hrvatske i u zemljama regije. Profesionalnost, pouzdanost i briga o klijentima i krajnjim kupcima naši su prioritetni ciljevi. Ostale informacije na našoj web stranici.

Opis posla

- prijevoz teretnim vozilom iznad 7,5 t
- povremeni prijevoz robe u druge zemlje (EU, BiH, Srbija)
- dostava robe na prodajna mjesta u RH
- utovaren/istovar i kontrola robe
- pridržavanje zadanog rasporeda i vremena dostave robe
- uredno vođenje i popunjavanje prateće propisane dokumentacije
- odgovornost za održavanje i urednost zaduženog vozila i radne opreme
- skladišni poslovi kad nema prijevoza

Mjesto rada: Bakovčica (Koprivnica).

Uvjeti

- C kategorija, KOD 95 - obavezno
- digitalna kartica i ADR - poželjno
- iskustvo u vožnji kamiona 6 mjeseci
- točnost i odgovornost

Kratki životopis sa kontakt podacima i opisom radnog iskustva poslati putem linka za prijavu.

Potrebne godine iskustva:

0-1

Vozačka dozvola:

C

Što nudimo

- stalni radni odnos uz probni rad
- povremeni boravak na terenu, max. do 3 dana
- solidna plaća, dnevnice, putni troškovi, naknada za topli obrok
- dodatna edukacija za upravljanje hidrauličnom dizalicom

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Promet, transport, pomorstvo iznosi 4.345,49 kuna.