Pošalji prijatelju

Specijalist / inženjer za razvoj poslovanja (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Automatika i procesi d.o.o.
  • Adresa: Bubnjaračka 28, ured: Petrovaradinska 5, 10000 Zagreb
  • Web: http://www.aip.com.hr

Mi smo Automatika i procesi d.o.o. i više od 10 godina profitabilno poslujemo na hrvatskom tržištu. Profesionalna smo i moderna tvrtka u novim tržišnim tehnološkim nišama, sačinjena od stručnjaka komplementarnih područja djelovanja. Ovlašteni smo partner danskih tvrtki Danfoss Drives i MJK Automation, švedske tvrtke Comsys te kineske tvrtke Sinexcel.

Naša je specijalnost primjena energetske elektronike u industriji i zgradarstvu (regulacija brzine elektromotornih pogona, aktivna kompenzacija harmoničkih smetnji i jalove snage, punjači električnih vozila te mjerna oprema).

Opis posla

Tražimo osobu za razvoj poslovanja u segmentu novih tržišta i novih tehnologija, a to su kvaliteta električne energije (aktivna kompenzacija jalove snage i harmoničkih izobličenja), punjači električnih vozila i frekvencijski pretvarači.

Uz veliki stupanj autonomnosti, vaši glavni zadaci će biti:
- upoznavanje s tehnologijama i rješenjima kojima se bavimo
- izrada, prezentacija i realizacija poslovnog i financijskog plana
- detekcija poslovnih prilika i profila potencijalnih kupaca
- obilazak tržišta i razvoj svjesnosti tržišta o novim tehnologijama
- upoznavanje svih zainteresiranih strana s tehnologijom (projektanti, inženjering tvrtke, krajnji korisnici)
- komunikacija i priprema rješenja s proizvođačem
- definicija načina financiranja opreme

Uvjeti

Kao idealan kandidat, vi se ne bojite otvaranja novih tržišta i novih poslovnih prilika. Ne bojite se poslovnih i financijskih očekivanja od vas. Poželjno ste elektrotehničke struke, ali to nije presudno jer tražimo strast, motiviranost, razumijevanje tržišta, poslovno razmišljanje, prodajne i prezentacijske vještine, proaktivnost, spremnost na putovanja, organiziranost i predanost radu.

Očekujemo čuti od vas vaša prijašnja poslovna iskustva. Izvrsno govorite engleski jezik, posjedujete vozačku dozvolu B kategorije, niste kažnjavani i izvrsno se koristite računalom.

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Stručni specijalist, Visoka stručna sprema, MBA, Magisterij, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

3

Jezici:

Engleski (izvrsno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo

Nudimo ugovor o radu na neodređeno vrijeme, fleksibilnost u smislu rada od kuće i rada u uredu, konkurentna primanja, sredstva za rad (automobil, računalo, mobitel), ugovor o bonusu ovisno o poslovnim rezultatima te stalne edukacije u tehničkom i poslovnom smislu.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Rad od kuće:

Povremeno

Plaća:

Od 8000 do 13000 kn

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.