Pošalji prijatelju

Pomoćni radnik u proizvodnji (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Za našeg Klijenta, najvećeg domaćeg proizvođača industrijskog sladoleda i distributera smrznute hrane tražimo više osoba za rad na poziciji „Pomoćni radnik u proizvodnji“. Želite li biti dio našeg tima i doprinijeti uspješnom razvoju? Prihvatite izazov, budite dio naše nove priče i prijavite se!

Mjesto rada:

  • Zagreb

opis posla:

  • Punjenje, brojenje, pakiranje, lijepljenje u procesu proizvodnje
  • Priprema i dostava ambalaže i repromaterijala
  • Pridržavanje mjera zaštite na radu i upotrebe osobnih zaštitnih sredstava
  • Održavanje reda i čistoće u radnom okruženju
  • Pranje i dezinficiranje tehnoloških linija
  • Osiguravanje reda, čistoće i discipline na tehnološkoj liniji
  • Ispomoć pri kontroli pravilne uporabe i utroška sredstava za pranje i dezinfekciju

uvjeti rada:

  • Smjenski rad
  • Odgovornost i kolegijalnost u poslu

NUDIMO:

  • Iskustvo rada u jednoj od najvećih hrvatskih kompanija
  • Mogućnost izgradnje karijere kod poželjnog poslodavca
  • Jako dobra primanja
  • Topli obrok
  • Mogućnost stalnog zaposlenja

Ukoliko ste zainteresirani za navedeno radno mjesto, a zadovoljavate uvjete natječaja, molimo da se prijavite slanjem svog životopisa do 12.05.2021. putem linka za prijavu.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 5.772,66 kuna.