Pošalji prijatelju

Instalater vode i grijanja (m/ž)

Njemačka

Rok prijave:

  • Pro-Monting d.o.o. za montažu, trgovinu i usluge
  • Adresa: Kovinska ul. 4a, 10000 Zagreb
  • Telefon: +385 99 529 0745

Tvrtka Pro-Monting d.o.o. sjedištem u Zagrebu i dugogodišnjom tradicijom danas predstavlja modernu građevinsku kompaniju čiju su izvrsnost prepoznala mnoga renomirana poduzeća. Tvrtka je članica grupacije sa središnjicom poslovanja u sklopu PRO Monting GmbH. S velikim brojem projekata u inozemstvu, tvrtka se ističe uspješnim poslovanjem i rastom čime je zaslužila bonitetnu ocjenu AAA+ kao pouzdan poslovni partner za kvalitetnu suradnju. Pro-Monting će nastaviti djelovati kao atraktivno poduzeće za rad i s primarnim naglaskom na daljnji razvoj u svim segmentima poslovanja.

Opis posla

Ovim putem Vas pozivamo da nam se pridružite na sljedećoj otvorenoj radnoj poziciji:

Instalater vode i grijanja (m/ž).

Mjesto rada: Njemačka.

Opis posla:
- ugradnja instalacija (novogradnja), popravak i saniranje instalacija
- fina montaža sanitarija
- polaganje vodovodnih i odvodnih cijevi
- čitanje nacrta
- saniranje i popravci prsnuća cijevi, zamjena ventila, filtera, ispitivanje i nadzor vodovodnih uređaja na nepropusnost
- ugradnja grijaćih tijela
- kotlovi za grijanje, postrojenja za pripremu tople vode – montaža i priključivanje
- rad prema crtežima i planovima
- rad u timu

Uvjeti

- samostalnost u poslu, uz suradnju unutar tima
- razumijevanje tehničkih nacrta i crteža
- njemački jezik - poželjno ali nije uvjet
- poželjno dvije godine radnog iskustva

Tvrtka traži motivirane osobe sa iskustvom provođenja instalacija vode i grijanja za posao u inozemstvu, spremne na rad u dinamičnoj atmosferi te orijentirane prema našim partnerima.

Ukoliko ste zainteresirani za navedenu poziciju i udovoljavate navedenim kriterijima pošaljite nam svoj životopis putem linka za prijavu.

Jezici:

Njemački (prednost)

Što nudimo

- primanja obračunata po inozemnim standardima uz uredno plaćanje svih zakonskih davanja
- osobni i profesionalni razvoj
- dugoročan angažman
- osiguran prijevoz i smještaj
- ugovor o radu potpisuje se na određeno vrijeme u Hrvatskoj

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Ostale informacije

Brza prijava

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 4.435,28 kuna.