Pošalji prijatelju

Commissioning engineer – inženjer strojarstva (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • VERTIV CROATIA društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i usluge
  • Adresa: Oreškovićeva 6n/2, 10000 Zagreb
  • Web: http://www.VertivCo.com

Vertiv Croatia već godinama dizajnira i proizvodi modularne data centre, a od jeseni 2020. počeli smo i s dizajnom i proizvodnjom specijaliziranih klima komora za hlađenje data centara. Čak i u ovim turbulentnim vremenima, naš posao i naša industrija ne staju, već upravo suprotno –nikada nisu bili važniji kako bi omogućili ljudima obavljati posao i biti povezani sa obitelji i prijateljima.

Opis posla

Commissionig eng. spec. ing. strojarstva je zadužen za integraciju te puštanje u rad HVAC komponente projekata, ali i za pripremnu, dokumentacijsku i savjetodavnu ulogu u ranijim fazama projekta.

Mjesto rada pretežno Zagreb/Rugvica s povremenim poslovnim putovanjima bilo gdje u EMEA (Europa, Bliski istok, Afrika) regiji.

Odgovornosti:
- ponudbeni procesi
- tehnička i savjetodavna podrška pre-sales team-u
- tehnička priprema projekta
- izrada commissioning plana
- izrada commissioning skripti i procedura
- sudjelovanje u izradi commissioning terminskog plana
- izrada method of statementa
- sudjelovanje u tenderskom procesu
- tehnička analiza tenderske dokumentacije (segment puštanja u rad)
- sudjelovanje u procesu projektiranja i koncipiranja aktivnosti puštanja u rad
- sudjelovanje u definiranju procesa kontrole kvalitete
- definiranje scopea podizvođača
- realizacija projekta
- vođenje HVAC komponente sustava puštanja u pogon (commissioning-a)
- vođenje commissioning dokumentacije
- sudjelovanje u procesima kontrole kvalitete (QA/QC)
- sudjelovanje i nadzor nad procesnim ispitivanjima
- nadzor nad podizvođačima za vrijeme commissioninga
- pregled i odobravnje faktura vezanih za comm. dio scopea
- naručivanje te tehničko odobrenje materijala i izvođača potrebnih testiranja
- sporvođenje mijera zaštite na radu za vrijeme testiranja

Uvjeti

- viša ili visoka stručna sprema (strojarstvo)
- potrebno minimalno 5 godina iskustva
- potrebno prethodno iskustvo: projektiranje, nadzor ili vođenje te preferabilno ispitivanje ili puštanje u pogon HVAC sustava
- jezici: engleski (napredno), poželjno osnovno znanje još jednog stranog jezika
- vozačka dozvola: B
- vještine: MS Office, MS Project, Outlook, Internet, AutoCAD
- spremnost na višetjedna putovanja

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

5

Jezici:

Engleski (napredno)

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet, AutoCAD

Što nudimo

- edukacije, certificiranje u struci
- rad na zanimljivim internacionalnim projektima
- vrsta zaposlenja: stalni radni odnos (s probnim rokom 6 mjeseci)
- beneficije i motiviranje zaposlenika
- mobitel, računalo, automobil, ovisno o projektu

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Strojarstvo i brodogradnja iznosi 5.298,19 kuna.