Pošalji prijatelju

Prehrambeni tehnolog (m/ž)

Donji Stupnik

Rok prijave:

Europe's larger Baklava manufacturer

New Bakery d.o.o. brzorastuća tvrtka u stopostotnom stranom vlasništvu i najveća europska tvornica baklava, zbog preseljenja u veći proizvodni pogon i proširenja kapaciteta, traži djelatnika na poziciji:

Opis poslova

Na ovoj poziciji imat ćete priliku raditi u našem rastućem timu na slijedećim poslovima:
  • nadgledanje tehnološkog procesa
  • kontrola kvalitete sirovina i gotovih proizvoda
  • sudjelovanje u planiranju proizvodnje i praćenje tijeka proizvodnje
  • sudjelovanje u auditima sustava kvalitete i sigurnosti hrane, priprema dokumentacije
  • organizacija radnog tijeka proizvodnje dodjelom odgovornosti i pripremom rasporeda
  • osiguranje da se oprema i strojevi koriste sukladno svim tehničkim i sigurnosnim zahtjevima
  • izrada i ažuriranje dokumentacije za opremu i održavanje
  • identifikacija mogućih problema u tijeku proizvodnje
  • uska suradnja s odjelom održavanja
  • sudjelovanje u tjednim sastancima sa managementom, nabavom, prodajom, tehničkim odjelom
  • sudjelovanje u inventurama vlastitih i vanjskih skladišnih prostora
  • briga o osiguranju zdravstvene ispravnosti i kvalitete finalnog proizvoda u suradnji sa tehničkim timom
  • izrada statističkih izvještaja vezanih uz proizvedene količine i otpad
  • edukacija zaposlenika, praćenje efikasnosti i izvještavanje Uprave
  • aktivno sudjelovanje u razvoju novih proizvoda, implementaciji novih metoda, opreme i strojeva
  • izrada radnih uputa za strojeve i opremu
  • izvještavanje prema Upravi

Uvjeti

  • VSS prehrambeno-biotehnološki fakultet
  • minimalno 2 godina iskustva rada u prehrambenoj industriji
  • izvrsno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • poznavanje sustava kvalitete i sigurnosti hrane (IFS, BRC)
  • organiziranost i analitičnost
  • sposobnost upravljanja većim timom ljudi

Što nudimo

  • rad na neodređeno vrijeme, s probnim rokom
  • stabilna i redovita primanja s plaćenim prijevozom
  • rad u poticajnom i dinamičnom okruženju
  • mogućnost daljnjeg usavršavanja i napredovanja unutar stručnog tima
  • edukacije i usavršavanja
  • rad na puno radno vrijeme, u jutarnjoj i popodnevnoj smjeni
Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Farmaceutika i biotehnologija iznosi 8.358,08 kuna.