Pošalji prijatelju

Voditelj razvoja i specifikacija (m/ž)

Donji Stupnik

Rok prijave:

Europe's larger Baklava manufacturer

Ukoliko ste prehrambene struke, volite rad sa slasticama, maštoviti ste i željni usvajanja novih znanja ovo je pravo radno mjesto za Vas. Nudimo Vam rad u stabilnom i poticajnom okruženju, mladom i perspektivnom timu, gdje će Vaša kreativnost i inovativnost svakako doći do izražaja.

Opis poslova

  • osmišljavanje formulacija, dekoracija i pakiranja za nove proizvode
  • kontinuirani rad na poboljšanju postojećih proizvoda
  • vođenje razvojnih projekata od ideje do realizacije
  • praćenje tržišta i inovacija u pekarskoj i slastičarskoj industriji
  • komunikacija s dobavljačima
  • izrada receptura, specifikacija i deklaracija za postojeće i nove proizvode
  • vođenje razvojne dokumentacije
  • uska komunikacija sa odjelom kontrole kvalitete
  • sudjelovanje u internim i eksternim auditima sustava kvalitete i sigurnosti hrane
  • izrada izvještaja i godišnjih planova razvoja

Uvjeti

  • VSS prehrambeno-biotehnološki fakultet
  • minimalno 5 godina iskustva rada u prehrambenoj industriji
  • izvrsno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • poznavanje sustava kvalitete i sigurnosti hrane (IFS, BRC)
  • kreativnost i smisao za estetiku
  • izražene vještine u pripremi i ukrašavanju slastica
  • komunikativnost i analitičnost

Što nudimo

  • stabilna i stimulativna primanja
  • ugovor na neodređeno vrijeme uz uvjet probnog roka
  • službeni mobitel
  • dodatne edukacije
Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Farmaceutika i biotehnologija iznosi 8.358,08 kuna.