Pošalji prijatelju

Agent rezervacijskog centra (m/ž)

Opatija

Rok prijave:

LIBURNIA RIVIERA HOTELI d.d. je vodeći lanac hotela na području Opatije, Lovrana, Medveje i Mošćeničke drage. Upravlja sa 14 hotela i vila te autokampom na Opatijskoj rivijeri, baštineći tradiciju u hotelijerstvu dulju od 130 godina posebice u kongresnom i wellness turizmu.

Opis posla

- zaprimanje i obrada individualnih i grupnih rezervacija telefonskim putem i putem e-maila
- pružanje informacija o ponudama i smještajnim objektima
- uska suradnja sa cjelokupnim timom agenata te sa smještajnim objektima u sustavu

Uvjeti

- SSS (prednost imaju kandidati sa VŠS/VSS)
- aktivno poznavanje minimalno dva strana jezika u pismu i govornoj komunikaciji (njemački ili talijanski te engleski jezik) / prednost imaju kandidati sa poznavanjem više stranih jezika
- samostalnost u obavljanju poslova, osobne učinkovitosti i smirenosti u radu, izražene pregovaračke i komunikacijske vještine, snalažljivost u rješavanju problema, dobro poznavanje rada na računalu

Kompetencije:
- visoka razina verbalne i pisane poslovne komunikacije
- izražene prodajne vještine
- odlično poznavanje rada na računalu te MS Office paketa
- poželjno iskustvo rada u turizmu (hotelsko ili agencijsko poslovanje)
- poželjno poznavanje hotelijerskih programa i aplikacija
- dobre organizacijske sposobnosti
- proaktivnost, komunikativnost, timski rad

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni specijalist, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

1

Jezici:

Engleski (napredno), Njemački (napredno), Talijanski (napredno)

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo

- rad u jednom od najvećih hotelskih lanaca u Hrvatskoj
- mogućnost dodatne edukacije i razvoja
- izazovnu radnu sredinu koja zna prepoznati i nagraditi uspjeh

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Studentski ugovor

Rad od kuće:

Povremeno

Ostale informacije

Županija rada:

Primorsko-goranska

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 4.175,78 kuna.