Pošalji prijatelju

Projektant signalizacije (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Tradicija. Znanje. Odgovornost

Končar D&ST je regionalni lider u proizvodnji distributivnih, srednjih energetskih i specijalnih transformatora do snage 160 MVA i napona 170 kV. Mi smo brzorastuća, izvozno orijentirana tvrtka koja 80% svojih proizvoda izvozi u zemlje EU, zemlje Bliskog istoka, te zemlje sjeverne Afrike. Zapošljavamo preko 600 zaposlenika, uglavnom inženjerskih i tehničkih profila. Vjerujemo da su zadovoljni kupci i zaposlenici naša najbolja preporuka za buduće poslovanje te smo fokusirani na kontinuirano poboljšanje proizvoda i proizvodnih postupaka kroz edukaciju, modernizaciju i investicije.

U svrhu pojačavanja postojećeg tima tražimo osobu na otvorenoj poziciji:

OPIS POSLA

  • Izrađuje električne sheme upravljanja i signalizacije transformatora u skladu sa zahtjevima kupca i/ili tehničke specifikacije
  • Izrađuje dokumentaciju potrebnu za proizvodnju ormarića upravljanja i signalizacije
  • Predlaže i definira tehnička rješenja u skladu s najboljim inženjerskim praksama
  • Usklađuje naknadne zahtjeve kupca
  • Uključen je u proces ispitivanja i predaje transformatora krajnjem kupcu

UVJETI

  • VŠS (prvostupnik) - smjer elektrotehnika
  • Aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • Poznavanje rada u MS Office alatima

PROFIL IDEALNOG KANDIDATA

  • Znanje drugog stranog jezika
  • Poželjno poznavanje rada u programskim paketima za projektiranje signalnih shema (Engineering Base, EPLAN, Autocad Electrical, WSCAD i sl.)
  • Motiviranost za učenjem i želja za dodatnom edukacijom
  • Organiziranost, odgovornost i proaktivnost u radu
  • Sposobnost rješavanja problema
  • Komunikacijske vještine, kolegijalnost i spremnost na timski rad

ŠTO NUDIMO

  • Ugovor na neodređeno vrijeme s probnim rokom
  • Mogućnost napredovanja i usavršavanja
  • Rad u dinamičnom okruženju
  • Učenje i rad na međunarodnom tržištu
  • Mogućnost zapošljavanja pripravnika ili apsolventa

Ako ste zainteresirani za ovu poziciju, molbu i životopis pošaljite do 24.06.2021. putem linka za prijavu.

Prijavom na ovaj oglas pristajete da Vaši osobni podaci budu korišteni u svrhu selekcije i zapošljavanja u Končar D&ST d.d. u skladu s Uvjetima privatnosti.
Samo kandidati koji uđu u uži izbor bit će kontaktirani radi uključivanja u daljnji selekcijski postupak.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Elektrotehnika iznosi 4.790,14 kuna.