Pošalji prijatelju

Fotograf (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Index.hr, vodeći hrvatski neovisni medij, najposjećenija hrvatska web stranica s više od milijun posjetitelja dnevno, brutalno rastuća medijska grupacija i najkreativnija hrvatska kompanija, traži fotografa za razvoj projekata za hrvatsko i globalno tržište.

Ako nismo dovoljno naglasili: Index.hr je toliko jak da je po DotMetricsu duplo jači od druge najposjećenije hrvatske stranice. Da nam posjeta padne za pola i dalje bi bili najjači. A najjači traže najjače. Ako si taj, you know what to do.

Index traži vanjskog suradnika za rad na poziciji:

Lokacija rada: Zagreb

Opis posla:

  • osmišljavanje i realizacija tema za foto reportaže
  • realizacija terena/tema u dogovoru s redakcijom
  • suradnja s redakcijom

Uvjeti:

  • vozačka dozvola B kategorije
  • poznavanje rada u programima za obradu fotografija
  • brzina i poznavanje/praćenje aktualnih tema i zbivanja
  • kreativnost, proaktivnost i ambicioznost
  • odgovorno pristupanje zadacima
  • fleksibilnost i motiviranost

Uz prijavu potrebno:

  • priložiti ranije radove
  • poslati barem dva prijedloga ideja za foto reportaže

Prednost:

  • iskustvo rada u medijima i/ili agencijama

Što nudimo:

  • profesionalno razvijanje
  • redovnu isplatu
  • ugodno i poticajno radno okruženje

Ako misliš da si upravo ti idealan kandidat za ovaj posao, javi nam se najkasnije do 21.06.2021. putem linka za prijavu.

Čekamo te.

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

Preporučene Edukacije

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Dizajn i umjetnost iznosi 4.783,48 kuna.