Pošalji prijatelju

Pomoćni kuhar (m/ž)

Opatija

Rok prijave:

Opis posla

Grand hotel Adriatic d.o.o. Opatija jedan od najvećih hotela u Opatiji, sa vrhunskom uslugom.

Pomoćni kuhar (m/ž).

Opis posla:
- pomoćni poslovi u pripremanju hrane
- rad na bife stolu tijekom doručka i večere (pečenje jaja, palačinki ispred gosta, te roštilja, wok-a i pizza tijekom večere)
- briga o urednosti i čistoći bife stola
- čišćenje radnog prostora i sl.

Uvjeti

- komunikativnost, samostalnost, profesionalan i odgovoran pristup radu
- poželjno radno iskustvo u struci

Ne čekajte! Javite nam se odmah i dogovorite termin za razgovor.

Potrebne godine iskustva:

2

Jezici:

Engleski (osnovno), Njemački (osnovno)

Što nudimo

- timski rad u stručnom timu
- mogućnost zajedničkog smještaja
- dva obroka dnevno
- mogućnost stalnog zaposlenja

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos, Sezonski, Studentski ugovor

Plaća:

Od 7000 kn

Ostale informacije

Županija rada:

Primorsko-goranska

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 4.175,78 kuna.