Pošalji prijatelju

Recepcionar (m/ž)

Opatija

Rok prijave:

GRAND HOTEL ADRIATIC, najveći je samostalni hotel u gradu Opatiji, raspolaže sa 318 smještajnih jedinica.

Hotel je s najdužom tradicijom u kongresnom turizmu i wellness turizmu.

Hotel koji je od 2017. godine do danas renoviran gotovo u cijelosti, te samim time mijenja strukturu gostiju i sam način poslovanja.

Opis posla

- izvršavanje svih poslova vezano uz check-in i check-out hotelskih gostiju, (autorizacija, naplate, izrada fakture...)
- ispravno unošenje i ažuriranje podataka u sistem
- mjenjački poslovi
- preuzimanje telefonskih poziva, primanje rezervacija
- prodaja smještajnih jedinica
- izrada dnevnih financijskih izvještaja
- profesionalno rješavanje pritužbi
- informiranje gostiju hotela, te odgovaranje na njihova pitanja
- nadzor hotelskog lobija glede čistoće i urednosti
- bliska suradnja s ostalim odjelima hotela

Uvjeti

- najmanje 3 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
- poznavanje MS Officea
- obavezno znanje stranih jezika: engleski, njemački i/ili talijanski
- komunikativnost, ljubaznost, uslužnost, strpljivost, samostalnost u radu

Ako se prepoznajete u našim očekivanjima i zahtjevima, pošaljite nam vašu zamolbu i detaljan životopis putem linka za prijavu.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Stručni specijalist, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

3

Jezici:

Engleski (napredno), Njemački (napredno), Talijanski (napredno)

Vještine:

Word, Excel, Outlook, Internet

Što nudimo

- dinamičan posao, timski rad
- mogućnost smještaja
- topli obrok u hotelu (doručak / večera)
- naknada troškova prijevoza do mjesta prebivališta
- postoji mogućnost i stalnog zaposlenja

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos, Sezonski, Studentski ugovor

Plaća:

Od 7000 kn

Ostale informacije

Županija rada:

Primorsko-goranska

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 4.175,78 kuna.