Pošalji prijatelju

Tehnički savjetnik u prodaji (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Vaillant d.o.o.

Pridružite se našem timu više od 13.000 zaposlenih iz više od 50 zemalja koji svakodnevno rade na boljoj klimi – za ljude kod kuće i za okoliš. Radimo na velikim, inovativnim i strateškim projektima. Malim, svakodnevnim gestama, tako da svi možemo odigrati svoju ulogu. Djeluj globalno i radi globalno. I postani dio globalnog tima. Naše proizvode prodajemo u oko 60 zemalja, koristeći deset lokacija za proizvodnju i razvoj u šest europskih zemalja, kao i u Kini.

U Vaillant Grupi nudimo Vam odlične radne uvjete kako biste iskoristili vlastiti potencijal te ostvarili veliko zadovoljstvo poslom. Raditi za Vaillant čini vas odgovornima za budućnost – vlastitu, ali i naše planete.

Vaillant d.o.o. / Zagreb / Croatia

OPIS POSLOVA:

  • Tehničko - prodajno savjetovanje prvenstveno u području dizalica topline i obnovljivih izvora energije, te klima uređaja i ostalih sustava rashladne tehnike
  • Aktivno praćenje rada i obilazak projektantskih ureda s naglaskom na dizalice topline
  • Aktivno sudjelovanje u komunikaciji između projektanta i investitora/instalatera, osiguravajući svu potrebnu tehničku podršku za projekte
  • Prezentacija tehničkih rješenja kupcima te razvoj rješenja prema potrebama kupaca
  • Prepoznavanje potreba partnera (investitori, projektanti, instalateri) uz tehničko savjetovanje i edukaciju istih
  • Edukacija postojećih i novih kupaca te traženje optimalnih tehničkih rješenja za projekte u suradnji s prodajnim predstavnicima
  • Priprema prateće dokumentacije poput izračuna i ponuda uz pripremu prodajne i tehničke dokumentacije te objedinjavanje, provjera i verifikacija svih dijelova tehničkog rješenja
  • Redovita analiza i praćenje tržišta dizalica topline
  • U suradnji s tehničkim odjelom aktivno sudjelovati u pripremi i izradi tehničkih rješenja, edukacijskih seminara, transfera i prenošenja znanja kod novih i izmjena postojećih proizvoda

FORMALNI UVJETI:

  • VSS strojarstva, s izraženim tehničkim vještinama i znanjima
  • Orijentiranost prema rezultatima
  • Izražene komunikacijske sposobnosti te prodajne, prezentacijske i pregovaračke vještine
  • Aktivno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • Napredno poznavanje rada na računalu sa naglaskom na MS Office (Excel, Word, Power Point) i CAD
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Ljubaznost i profesionalnost u svakodnevnoj komunikaciji s partnerima
  • Sklonost timskom radu
  • Organiziranost, dinamičnost i snalažljivost
  • Spremnost na kontinuirano učenje i tehničko usavršavanje

NUDIMO:

  • Dinamičan posao u ugodnom i poticajnom radnom okruženju
  • Stimulativna primanja i ostale beneficije
  • Kontinuirani osobni razvoj uz korporativne programe treninga i edukacije
  • Stalno stručno usavršavanje i obrazovanje su standard
Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.