Pošalji prijatelju

Djelatnik u skladištu i dostavi (m/ž)

Split

Rok prijave:

Centaurus d.o.o. (Gastro ribarnice Brač) tvrtka je specijalizirana za distribuciju i maloprodaju svježe i smrznute ribe te raznih plodova mora. Već 14 godina opskrbljuje preko 1.000 restorana i hotela diljem Dalmacije. Zbog povjerenja kupaca i naglašene brige o standardima kvalitete i sigurnosti hrane (HACCP i ISO) te dodatnog rada na unapređenju proizvoda i usluga, tvrtka kontinuirano raste i opravdava povjerenje vjernih kupaca na području Splita i Dalmacije, a u zadnje vrijeme i u Beču (Austrija). Centaurus d.o.o. danas broji više od 110 stalno zaposlenih djelatnika, koji svakodnevno daju svoj maksimum i pružaju vrhunsku uslugu svim kupcima, od najvećih hotelskih lanaca, preko renomiranih restorana do najmanjih trgovina ribom i kupaca u maloprodajnim jedinicama. Prijavi se i postani dio mladog i ambicioznog tima koji „ne poznaje granice” i kontinuirano napreduje!

Opis posla

- dostava robe, utovar i istovar iz vozila
- briga o pravovaljanim i točnim isporukama
- izrada prateće dokumentacije
- ispomoć u skladištu

Uvjeti

- PKV/KV/VKV/SSS
- vozačka dozvola B kategorije
- 6 mj. iskustva rada na istim ili sličnim poslovima
- obavezno prethodno iskustvo u vožnji dostavnog kombija B kat. (nosivost do 3.5t)
- odgovornost i profesionalnost u obavljanju posla
- razvijene komunikacijske vještine i ljubazan odnos prema klijentima

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski.

Kontakt podaci

Telefon:

+385 99 473 6182

Stručna sprema:

PKV, KV, VKV, Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

0-1

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- plaća 5500,00 kuna
- motivirajuće stalne mjesečne bonuse tijekom sezonskih mjeseci
- mogućnost napredovanja unutar tvrtke
- rad u stabilnoj tvrtki s kontinuiranim rastom
- dodatne edukacije
- osobni i profesionalni razvoj

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos, Sezonski

Plaća:

Od 5500 kn

Ostale informacije

Brza prijava

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Promet, transport, pomorstvo iznosi 4.345,49 kuna.