Pošalji prijatelju

Frizer (m/ž)

Split

Rok prijave:

Lolita frizerski studio nalazi se u poslovnom centru Super Konzum u Splitu, gdje uspješno poslujemo već jedanaest godina. Zadovoljstvo uslugama koje pružamo očituje se u velikom broju naših stalnih klijentica i klijenata, kao i stalnim povećanjem broja novih.

Naši zaposlenici su iskusni frizeri, sa višegodišnjim iskustvom, educirani za rad sa talijanskim luksuznim brendom NASHI ARGAN, koji oduševljava žene diljem svijeta, a radi se o prirodnim proizvodima za koloraciju i njegu kose. Po tome smo jedinstveni i drukčiji, jer u radu koristimo isključivo prirodne, veganske proizvode, te bilježimo velik rast i oduševljenje klijenata.
Frizerski studio Lolita posjeduje certifikat NASHI SALON PARTNERA od strane Nashi Argan Croatia, uz garanciju izvrsnosti.

Frizerski studio Lolita je salon za žene i muškarce.
Veliku pažnju posvećujemo i muškim šišanjima i uređenju brada, kojih je u velikom broju, te smo u tom dijelu educirani kod najboljeg hrvatskog barbera.

Također smo i HAIR SHOP, sve proizvode (ženske/muške) koje nudimo i koristimo u salonu, klijentima su dostupni na našim policama i za kućnu upotrebu.

Opis posla

Tražimo frizera / frizerku za rad u našem salonu u sklopu Super Konzuma u Splitu na Sirobuji.

Uvjeti

- KV/SSS frizer
- potrebno je radno iskustvo kao frizer
- vrijedna, vedra i motivirana osoba

Za sve ostale informacije možete se javiti telefonski.

Stručna sprema:

PKV, KV, VKV, Srednja stručna sprema

Što nudimo

- plaća do 7000 kn (ovisno o realizaciji i bonusu te iskustvu i angažmanu kandidata)
- stimulativni bonus ovisno o ostvarenim uslugama i prodanim proizvodima
- za kandidate iz drugih županija smještaj je osiguran
- slobodan radni dan u tjednu
- godišnji odmor
- dodatne edukacije i usavršavanja
- rad u stručnom timu
- odlična radna atmosfera

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Plaća:

Do 7000 kn

Ostale informacije

Županija rada:

Splitsko-dalmatinska

Brza prijava

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Briga o ljepoti, sport iznosi 3.183,84 kuna.