Pošalji prijatelju

Monter kuhinjskog namještaja (m/ž)

Dublin, Irska

Rok prijave:

  • AA EURO CROATIA društvo s ograničenom odgovornošću za usluge
  • Adresa: Savska cesta 32/IX, 10000 Zagreb

AA Euro Croatia dio je međunarodne grupacije AA Euro Group Ltd koja je osnovana 2005. godine u Irskoj. Specijalizirani smo za zapošljavanje u području građevine, inženjeringa, proizvodnje i financija. Zapošljavamo kako u Irskoj tako i u ostalim dijelovima Europe.

Opis posla

Za našeg klijenta, tvrtku koja se bavi dizajnom i proizvodnjom visokokvalitetnog namještaja po narudžbi u Dublinu u Irskoj, tražimo više kandidata za radno mjesto:

Monter kuhinjskog namještaja (m/ž).

Ključni zadaci:
- uklanjanje postojećih elemenata te uzimanje mjera za izradu novih
- utvrđivanje položaja skrivenih cijevi i kablova te pridržavanje tehničkih nacrta
- mjerenje i rezanje radnih ploča
- izrada osnovnih jedinica, zidnih elemenata i kuhinjskih ormara
- montaža kuhinjskih lajsni, lamela, postolja i radnih površina
- priprema prostora za ugradnju sudopera, štednjaka i ploča za kuhanje
- rad u privatnim kućanstvima ili poslovnim prostorima
- rukovanje različitim ručnim i električnim alatima
- popločavanje zidova i postavljanje podova
- održavanje visoke razine sigurnosti na radu i standarda rada

Uvjeti

- obavezno prethodno radno iskustvo na istim poslovima
- poznavanje engleskog jezika na komunikacijskoj razini
- poslodavac može ponuditi zaposlenje samo kandidatima s hrvatskim ili nekim drugim EU državljanstvom.

Jezici:

Engleski (osnovno)

Što nudimo

- zapošljavanje direktno kod irskog poslodavca/irska prijava
- mogućnost specijalizacije za pojedinačne pozicije poput postavljanja pločica, stolarije, vodovodnih instalacija i slično
- satnica 20 EUR bruto, mogućnost prekovremenog rada
- osiguran smještaj, cijena 80 EUR tjedno
- početak rada odmah

Zainteresirani kandidati mogu se prijaviti slanjem životopisa na engleskom jeziku putem linka za prijavu.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 4.435,28 kuna.