Predstavnik za podršku korisnicima na njemačkom i engleskom jeziku (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • IBM Hrvatska d.o.o.

Opis posla

Odgovoran/na si, imaš istaknute komunikacijske i organizacijske vještine i dobro znaš prioritizirati i planirati zadatke? Pridruži se IBM Hrvatska i postani dio tima za poslovnu podršku korisnicima na njemačkom i engleskom jeziku!
Tim za poslovnu podršku korisnicima jedan je od ključnih timova koji osigurava isporuku neprekidne i kvalitetne usluge našim klijentima. Tvoja misija je održavati zadovoljstvo klijenata. Kako? U dinamičnom okruženju, biti ćeš u neposrednoj komunikaciji s klijentima, višim menadžmentom i osobljem na terenu i koordinirati pravovremenu isporuku usluga popravaka na hardverskim uređajima. Kroz rad ćeš imati priliku usavršiti vještine poput multitaskinga, time- managementa i rješavanja problema.

Tvoja uloga:
Organizacija posla i nadzor nad uspješnim izvršavanjem radnih naloga u tvojim su rukama. Predstavnik/ca za poslovnu podršku korisnicima na njemačkom i engleskom jeziku svakodnevno zaprima zahtjeve klijenata putem našeg sustava, organizira naručivanje i dostavu dijelova i distribuira radne naloge tehničarima na terenu. Radne odgovornosti uključuju i pripremne zadatke, kao što su provjeravanje razine prava na uslugu, ugovornih obaveza, administraciju i zabilježbu poduzetih koraka te praćenje napretka razrješavanja problema.

Zadaci uključuju:
- komuniciranje s korisnicima njemačkog govornog područja (telefonom, mailom)
- prihvaćanje i bilježenje korisničkih zahtjeva u našim alatima te proslijeđivanje zadataka na daljnju obradu
- davanje povratne informacije korisnicima o statusu njihovog zahtjeva
- naručivanje dijelova
- smjenski rad 24/7

Uvjeti

Samostalno i utemeljeno donošenje odluka, fleksibilnost, organiziranost i proaktivno razmišljanje ključne su vještine potrebne za uspješno izvršavanje radnih zadataka.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik

Što nudimo

- ugovor na neodređeno
- ugodno, stabilno i poticajno radno okruženje
- rad u internacionalnom timu
- priliku za usavršavanje te stjecanje novih vještina i znanja kroz odabir dodatnih dostupnih edukacija i sudjelovanjem u mentor/ coach- me programima
- priznanja za postignute poslovne rezultate i osobni doprinos
- dodatne dane godišnjeg odmora
- stimulativnu naknadu za rad noću
- potporu u okviru roditeljskog dopusta (Parental Bonding Leave)
- sudjelovanje u programima dodatnih pogodnosti poput dodatnog zdravstvenog osiguranja
i mogućnosti korištenja profesionalne stručne pomoći (Employee Assistance Program)
- razne popuste i članstva za zaposlenike
- sudjelovanje u sportskom programu
- moderno uređen uredski prostor u blizini javnog prijevoza
- mogućnost rada od kuće

IBM zadržava pravo izmjene/opoziva nekih od ili svih stavaka Benefit programa prema vlastitom nahođenju bez prethodne najave i/ili bez zamjenskog programa i bez kompenzacije za promjenu unutar programa. Za detalje o trenutno dostupnim programima pogodnosti, prednostima sudjelovanja u programima za Vas i drugim uvjetima obratite se našem timu za zapošljavanje.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Rad od kuće:

Povremeno

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 6.747,2 kuna.