Pošalji prijatelju

Monter umjetne tikovine (m/ž)

Kostrena

Rok prijave:

  • Marine Decking Services

Opis posla

Želite biti sam svoj gazda, raditi i zarađivati koliko želite? Volite raditi s vlastitim rukama? Sami određivati radno vrijeme?

Marine Decking Services traži partnere / suradnike za izradu i montažu umjetne tikovine na području Istre, Kvarnera i Dalmacije.

Uvjeti

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski.

Kontakt podaci

Telefon:

+385 98 394 265

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Partnerska suradnja

Ostale informacije

Partnerska suradnja nije radni odnos u smislu odredbi Zakona o radu, već obveznopravni odnos između dva ili više pravnih subjekata u smislu odredbi Zakona o obveznim odnosima.

Brza prijava

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 4.435,28 kuna.