Pošalji prijatelju

Java programer (m/ž)

Varaždin

Rok prijave:

  • EVOLVA društvo s ograničenom odgovornošću za usluge i trgovinu
  • Adresa: Cehovska ulica 12, 42000 Varaždin
  • Web: http://www.evolva.hr

Evolva je IT tvrtka specijalizirana za implementaciju poslovnih web aplikacija. Višegodišnje iskustvo u izradi poslovnih aplikacija te DMS i BPM rješenja objedinili smo u vlastitoj tehnologiji razvoja Evolution Framework koja našim programerima omogućava jednostavan vizualan razvoj sučelja te fokus na Java kod i rad sa podacima, tj. fokus na efikasno rješavanje poslovnih zahtjeva.

Opis posla

Tražimo više Java programera (m/ž) koji će se pridružiti našim timovima u razvoju poslovnih Java web aplikacija i/ili razvoju inovativnog govornog sučelja za web aplikacije

Posao se odvija u Varaždinu uz mogućnost povremenog ili trajnog rada od kuće (trenutno nam cca 1/3 djelatnika radi na lokaciji tvrtke, a 2/3 od kuće).

Uvjeti

- obavezno završen (ili pred završetkom) FOI, FER, PMF ili drugi odgovarajući fakultet informatičkog usmjerenja, 3-godišnji ili 5-godišnji studij
- obavezno poznavanje objektnih koncepata - što je klasa, što je objekt, itd.
- obavezno poznavanje programerskih koncepata - što je varijabla, što je metoda, kako se piše petlja, itd.
- prednost je poznavanje SQL-a
- poželjno je ranije iskustvo na razvoju softvera, na vlastitim projektima ili kod prijašnjih poslodavaca, no nije nužno ako kandidat ima navedena obavezna znanja i volju za učenjem
- znanje engleskog jezika u pismu

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magisterij, Magistar struke

Jezici:

Engleski (napredno)

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- poticajna primanja ovisna o iskustvu, znanju i efikasnosti
- rad na određeno ili neodređeno
- rad na izazovnim projektima
- edukacija i/ili daljnje usavršavanje u danas popularnoj Java tehnologiji
- posjete stručnim konferencijama (kada neće biti pandemijskih mjera)
- mogućnost stjecanja stručnih certifikata ovisno o interesu i sposobnostima
- ugodnu radnu okolinu
- mogućnost rada od kuće

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos, Studentski ugovor

Rad od kuće:

U potpunosti, Povremeno

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 6.747,2 kuna.