Pošalji prijatelju

Voditelj nabave za EU tržišta (m/ž)

Sesvete

Rok prijave:

AutoZubak se bavi prodajom i održavanjem motornih vozila, a čine ju ovlaštena prodaja i servis brandova Volkswagen, Škoda, Audi te servis za sve marke vozila i prodaju rabljenih vozila. Što god radili, dajemo sve od sebe kako bismo napravili i više od traženoga. Svaki naš zaposlenik teži biti najbolji u svojem području, neprestano se obrazuje, raste i trudi napraviti bolje, više, brže. Cijenimo trud i motivaciju. Uvijek i svugdje promišljamo kako unaprijediti, bolje riješiti ili učinkovitije obaviti ono što radimo. Inovacija nas pokreće i motivira. Potičemo je i očekujemo od svakog djelatnika. Cijenimo dobre ideje, a još više njihovu kvalitetnu izvedbu.

Opis posla

Misliš da znaš sve o automobilima, tržištu i kretanju cijena na tržištu automobila? Maštaš o mobilnom radnom mjestu, želiš stalno biti u pokretu, upoznavati nove ljude i sklapati nova poslovna partnerstva? Želiš graditi nove poslovne uspjehe od samih početaka, a da pri tome imaš veliku slobodu u organizaciji vlastitog posla i dnevnih/tjednih/mjesečnih aktivnosti? Želiš biti dijelom potpuno nove priče i proći neutabanim stazama nevjerojatno velikog i kompleksnog stranog tržišta rabljenih vozila?

Iako ti omogućavamo slobodu u organizaciji vlastitog posla, određeni set unaprijed definiranih aktivnosti je nužan:
  • Aktivna online potraga za trgovcima rabljenih vozila na stranim tržištima
  • Planiranje rute putovanja i obilaska trgovaca rabljenih vozila
  • Obilazak i vođenje pregovora s trgovcima rabljenih vozila
  • Priprema ugovora i sve potrebne dokumentacije o sklapanju poslovne suradnje
  • Izvještavanje o učinkovitosti i realizaciji službenog putovanja
  • Periodična analiza tržišta rabljenih automobila i akvizicija novih partnera

Tržišta u fokusu

  • Italija
  • Francuska
  • Njemačka

Potrebne kvalifikacije

  • SSS minimalno
  • Odlično poznavanje rada na računalu, smartphoneu i mobilnim aplikacijama
  • Vrhunsko poznavanje engleskog i/ili njemačkog jezika u govoru i pismu
  • Poželjno poznavanje dodatnih stranih jezika (talijanski, francuski)
  • Vozačka dozvola B kategorije

Karakteristike prave osobe za nas

Ako planiraš ostvariti vrhunske rezultate u ovom poslu strast prema automobilima, putovanjima te spremnost na puno terenskog rada su stvari koje moraš imati u sebi. S obzirom da ćeš istraživati potpuno nova tržišta intuitivna inteligencija i socijalne vještine te vještine pregovaranja ti trebaju biti na zavidnoj razini. Da bi sve prošlo onako kako je planirano i da bi na kraju mjeseca bili isporučeni vrhunski rezultati nužno je da si osoba koja je sposobna kvalitetno organizirati i isplanirati dnevne, tjedne i mjesečne aktivnosti unaprijed, a svakako da se očekuje i fleksibilnost u situacijama kada stvari baš i ne krenu po planu. Od tebe očekujemo i visoku razinu integriteta, a svakako da ti je prednost u startu ukoliko dobro poznaješ tržište i kretanje cijena na tržištu automobila.

Zubak Grupa nositelj je vrijednosti i tradicije, visoke kvalitete, sigurnosti i posvećenosti detaljima te simbolizira naslijeđe koje njezino ime prenosi na postojeće brendove unutar Grupe, ali i na nove koji će u budućnosti biti pokrenuti. Od početka stvaranja i poslovanja Zubak Grupe uvijek smo nastojali biti najbolji. A da bi to postali i ostali stalno se prilagođavamo uvjetima tržišta te očekivanjima i zahtjevima kupaca. Za svoj rad nagrađeni smo brojnim priznanjima za kvalitetu usluge i najveću razinu korisničkog iskustva, za najbolji omjer cijene i kvalitete, a posebno smo ponosni na nagrade koje smo zaslužili na zadovoljstvo naših klijenata. Zubak Grupa proglašena je jednim od tri najbolja poslodavca u Hrvatskoj u 2019. godini u kategoriji velikih tvrtki (više od 250 zaposlenika). Laskava je to titula koju svake godine, već trinaest godina zaredom, dodjeljuje portal MojPosao.hr, a na temelju rezultata istraživanja zadovoljstva zaposlenika koje je ispunjavalo više od 600 djelatnika Zubak Grupe!

Saznaj više o Zubak Grupi na http://www.zubakgrupa.hr/, prijavi se za posao putem LINKA ZA PRIJAVU najkasnije do 20.08.2021. i pridruži se našem timu.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administrativna zanimanja iznosi 4.508,534 kuna.