Pošalji prijatelju

Monter (m/ž)

Zagreb, Rugvica

Rok prijave:

  • VERTIV CROATIA društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i usluge
  • Adresa: Oreškovićeva 6n/2, 10000 Zagreb
  • Web: https://www.vertiv.com/

Vertiv Croatia već godinama dizajnira i proizvodi modularne data centre, a od jeseni 2020. počeli smo i s dizajnom i proizvodnjom specijaliziranih klima komora za hlađenje data centara. Čak i u ovim turbulentnim vremenima, naš posao i naša industrija ne staju, već upravo suprotno –nikada nisu bili važniji kako bi omogućili ljudima obavljati posao i biti povezani sa obitelji i prijateljima.

Opis posla

Na neodređeno vrijeme tražimo nove članove našeg vrijednog proizvodnog tima za novu tvornicu u Rugvici, Dugoselska 21.

Traži se monter (m/ž) koji bi se pridružio našem timu sa svrhom obavljanja poslova montaže mehaničkih dijelova na projektima modularnih podatkovnih centara.

Opis posla:
- montaža raznih mehaničkih dijelova i sklopova, opšava, lajsni, opreme
- utovar, istovar, montaža čeličnih kontejnera
- rad s ručnim alatom (brusilica, bušilica)
- samostalan rad i rad u grupi

Uvjeti

- 3-5 godina iskustva u relevantnom području rada

Potrebne godine iskustva:

3-5

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 4.435,28 kuna.