Pošalji prijatelju

Stručni savjetnik u službi za klijente (m/ž)

Pula

Rok prijave:

  • Adecco Hrvatska d.o.o.

Adecco je svjetski lider u pružanju HR usluga.
Naš klijent je uspješna internacionalna kompanija koja za svoju podružnicu u Puli zbog kontinuiranog rasta i proširenja traži više kvalitetnih i komunikativnih osoba za rad na poziciji:

Stručni savjetnik u službi za klijente (m/ž) - Pula, rad od kuće

OPIS RADNOG MJESTA:

  • Komunikacija s korisnicima talijanskog govornog područja
  • Pružanje tehničke i administrativne podrške klijentima
  • Odgovaranje na upite korisnika te evidentiranje kontakata s korisnicima

UVJETI:

  • Poznavanje talijanskog jezika u govoru i pismu – razina B2/C1
  • Osnovno korištenje MS Officea

NUDIMO:

  • Ugovor o radu na 6 mjeseci
  • Početna plaća 4230 neto
  • Naknada za popodnevne smjene 400 kn
  • Naknada za fleksibilni raspored 400 kn
  • Uvećanje satnice za rad nedjeljom (35%), praznikom i prekovremeno (50%)
  • Mogućnost rada na puno i nepuno radno vrijeme uz mogućnost promjene satnice
  • Plaćena edukacija
  • Mogućnost napredovanja u skladu s vlastitim željama i kompetencijama

Ukoliko ste zainteresirani za navedenu poziciju i udovoljavate navedenim kriterijima, pošaljite nam svoj životopis najkasnije do 30.09.2021. putem linka za prijavu.

Za dodatne informacije možete nas kontaktirati na telefon 091 462 18 01 (Maja Cetina).

Adecco Hrvatska d.o.o. ishodilo je dozvolu za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva klasa: UP/I-102-02/20-03/13 od 13.02.2020.

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

Preporučene Edukacije

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.