Samostalni programer / Poslužitelj na obradnim centrima glodalice i tokarilice (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Tvrtka Automehanika d.d. je dioničko društvo za servisno-remontnu i trgovačku djelatnost. Bavimo se proizvodnjom i prodajom rezervnih dijelova za gospodarska vozila, ovlašteni smo Iveco serviser za gospodarska vozila, posjedujemo Stanicu za tehnički pregled vozila te nudimo usluge u turizmu. Svojim visokim standardima zadobili smo povjerenje renomiranih tvrtki. Locirani smo u industrijskoj zoni Jankomir gdje se nalazi i jedan od suvremeno izgrađenih i opremljenih servisa za gospodarska vozila i Stanica za tehnički pregled vozila.

Opis posla

Ukoliko ste zainteresirani razvijati svoju karijeru u našoj tvrtki i prepoznajete izazov, pozivamo da se prijavite za radno mjesto:

Samostalni programer / Poslužitelj na obradnim centrima glodalice i tokarilice (m/ž).

Opis posla:
- rad na CNC glodačem obradnom (tokarskom) centru - opsluživanje stroja
- priprema nacrta i implementacija istih u specijalizirali program za rad stroja
- programiranje CNC obradnog stroja
- kontrola proizvodnog procesa
- samostalnost u izvođenju i izvršenju radnih obaveza

Uvjeti

- minimalno 3 godine iskustva na istim ili sličnim poslovima
- SSS/VŠS tehničkog ili strojarskog smjera
- odlično poznavanje rada na računalu
- ozbiljnost, profesionalnost i samostalnost u poslu
- razvijene analitičke i organizacijske sposobnosti, pedantnost i sistematičan pristup radu
- spremnost na rad u timu i otvorenu komunikaciju

Prednosti:
- samostalnost u poslu
- poznavanje rada u nekim od strojarskih programa: Solid Works, Master CAM, Solid CAM , AutoCAD
- engleski jezik
- rad u MS Office-u

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik

Potrebne godine iskustva:

3

Jezici:

Engleski (prednost)

Što nudimo

- stimulativno, dinamično i ugodno radno okruženje
- potrebnu stručnu asistenciju tijekom perioda prilagodbe
- mogućnost kontinuiranog stručnog usavršavanja i razvoja

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Strojarstvo i brodogradnja iznosi 5.298,19 kuna.