Pošalji prijatelju

Kuhar (m/ž)

Bol

Rok prijave:

  • Bretanide Sport & Wellness Resort (Bretanide Resort d.o.o.)
  • Adresa: Put Zlatnog rata 50, 21 420 Bol
  • Web: http://www.bretanide.hr

Zapošljavamo ljude, a ne životopise - pa, što tražimo?
Više nas zanimaju vaše ideje nego vaše kvalifikacije. I želimo da nam kažete što mislite - a ne ono što mislite da želimo čuti.
Izvrstan tim, super prednosti i trening koji vas vodi kamo god želite ići.
Ljudi koje zapošljavamo su budućnost hotela BRETANIDE Wellness & Sport Resort - i zato se prema njima dobro odnosimo.
Ako vam to zvuči kao: TO JE TO, prijavite se.

Bretanide Sport & Wellness Resort je smješten uz najpoznatiju plažu u Hrvatskoj i na jedinstven način objedinjuje sport, odmor i wellness. Već godinama naš Resort postavlja visoke standarde i čvrsta mjerila ponajprije zbog izuzetno ljubaznog i kompetentnog osoblja, izvanredne kuhinje, visoke urednosti cjelokupnog hotelskog kompleksa, zbog blizine poznate plaže i obzirom na vrhunski odnos cijene i kvalitete usluge. Nudimo 287 soba, 5 restorana, sportske sadržaje i wellness centar na najvišem nivou.

Opis posla

Radno mjesto obuhvaća pripremu večere u Konobi ili na Kominu Hotela Bretanide Sport & Wellness Resort u sezoni 2021.

Dnevni zadaci obuhvaćaju :
- pripremu za rad radnih površina i potrebnih materijala
- obradu namirnica potrebnih za taj dan
- pripremu jela koja su menuu
- brigu o kakvoći i kvaliteti jela, da su pripremljena u skladu sa profesionalnim gastronomskim načelima
- loženje vatre i pripremu jela sa roštilja
- pospremanje hrane poslije obroka i
- po završetku čišćenje radnih površina

Uvjeti

- KV, SSS
- hrvatski i engleski (osnovno)
- iskustvo je prednost
- marljivost, pouzdanost, fleksibilnost
- odgovornost u radu
- sklonost timskom radu i radu sa ljudima

Stručna sprema:

PKV, KV, VKV, Srednja stručna sprema

Jezici:

Engleski (osnovno)

Što nudimo

- kvalitetni uvjeti rada
- redovna i stimulativna primanja
- klimatiziran i dobro opremljen zajednički smještaj te 3 obroka
- radni odnos se zasniva na određeno vrijeme s probnim rokom, mogućnost poslije sezone za radni odnos - stalni sezonac

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Napomena:

Podržavamo zapošljavanje osoba s invaliditetom

Ostale informacije

Županija rada:

Splitsko-dalmatinska

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 4.175,78 kuna.