Pošalji prijatelju

Diplomirani inženjer građevine (m/ž)

Zadar

Rok prijave:

  • Ludwig Pfeiffer Hoch-und Tiefbau GmbH & Co. KG, Glavna Podružnica za građenje

Tvrtka Ludwig Pfeiffer Hoch und Tiefbau GmbH & Co.KG osnovana je početkom 1930-ih s naglaskom na vodoopskrbu i odvodnju otpadnih voda. Riječ je o obiteljskom poduzeću koje trenutno posluje u više od 30 zemalja širom svijeta.

Tvrtka je specijalizirana za izgradnju cjevovoda za pročišćavanje otpadnih voda i sustave vode I grijanja, koristeći otvorenu tehnologiju i tehnologiju bez iskopa. Specijalizirana je također i za popravak i sanaciju cjevovodnih sustava te za projektiranje i izgradnju uređaja za fekalne i otpadne vode i uređaja za pitku vodu. Kao jedan od malobrojnih pružatelja kompletnih usluga u našoj industriji, Ludwig Pfeiffer nudi pouzdane inženjerske usluge prilagođene specifičnim zahtjevima klijenta.

Aktivno sudjelujemo na infrastrukturnim natječajima u Hrvatskoj, a trenutno izvodimo radove na dvije Aglomeracije: Projekt Aglomeracije Nin-Privlaka-Vrsi i Projekt Aglomeracije Zadar-Petrčane, područje Grada Zadra.

Mjesto rada: Zadar

Opis posla:

  • organiziranje i vođenje gradilišta
  • izrada ponuda, troškovnika i ostalih kalkulacija vezanih za izvođenje građevinskih radova
  • poslovi vezani uz nabavu i ugradnju materijala, kontrola rada građevinskih radnika i ostalih pratećih službi tvrtke
  • kontrola kvalitete i termina isporuke materijala i opreme
  • financijsko praćenje gradilišta
  • primopredaja radova Investitoru

Uvjeti:

  • razina obrazovanja: VŠS ili VSS
  • poželjno iskustvo u struci
  • znanje najmanje jednog svjetskog jezika
  • informatička znanja: MS Office, AutoCAD
  • vozački ispit: B kategorija

Što nudimo:

  • mogućnost cjelogodišnjih primanja
  • aktivno sudjelovanje u razvoju tvrtke
  • priliku za stručno usavršavanje i daljnju izgradnju karijere
  • rad u renomiranoj tvrtki
  • stimulativna primanja

Prijavite se putem linka za prijavu ili kontakt brojem 091-754-4173

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 5.527,76 kuna.