Pošalji prijatelju

Zidar (m/ž)

München, Njemačka

Rok prijave:

  • SGG Renovierung GmbH
  • Adresa: Breslauer Weg 99, 82538 Geretsried
  • Web: http://www.sgg-bau.de
  • Osoba za kontakt: Andrej Deur

Tvrtka „Schnell Gut & Günstig Renovierung GmbH“ utemeljena je 2010 godine. Naš tim čini 22 stalnih zaposlenika, tri dipl. ing. građ. te specijalisti za renoviranja i unutarnje radove u građevinarstvu, te novogradnju. Tvrtka posluje u Münchenu i okruženju od 50 km.

Posjedujemo moderan vozni park te vrhunske alate i opremu.

Više o našoj tvrtci možete saznati na našoj novoj web-stranici.

Opis posla

Tražimo zidara (m/ž).

Uvjeti

- iskustvo u robau
- u obzir dolaze samo stabilne i ozbiljne osobe s dugoročnom namjerom zaposlenja

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski.

Kontakt podaci

Telefon:

+49 151 2759 7157

Stručna sprema:

NKV

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- plaća početno 15 -16 EUR brutto po satu
- privremeni smještaj uz nadoknadu

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 5.772,66 kuna.