Pošalji prijatelju

Kuhar (m/ž)

Primošten

Rok prijave:

  • Primošten hoteli d.o.o.
  • Adresa: Raduča 11, 22202 Primošten

HOTEL “ZORA” je smješten u idiličnom Primoštenu okružen sa šljunčanim plažama, duž kojih se proteže 800 metara dugačka popločena šetnica u gustoj borovoj šumi s nezaboravnim pogledom na stari grad.

Od svog otvorenja u sedamdesetim godinama, hotel Zora pruža nezaboravne trenutke posjetiteljima iz cijelog svijeta, a u proteklim godinama najviše nas posjećuju turisti s francuskih govornih područja. Mnogi dodatni hotelski sadržaji i barovi privlače i goste izvan hotelskog smještaja, tako da svim budućim djelatnicima nudimo uzbudljivo i multikulturalno radno iskustvo.

Opis posla

Tražimo više kuhara (m/ž) na izradi i pripremi pansionskih jela i jela s roštilja.

Uvjeti

- pozitivnost, odgovornost, komunikativnost, timski rad i proaktivnost

Stručna sprema:

PKV, KV, VKV, Srednja stručna sprema

Što nudimo

- stimulativna primanja
- smještaj i 2 topla obroka
- motivirajuću i poticajnu radnu okolinu
- rad do sredine 11. mjeseca

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Sezonski

Ostale informacije

Županija rada:

Šibensko-kninska

Brza prijava

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 4.175,78 kuna.