Električar / Elektrotehničar / Inženjer elektrotehnike (m/ž)

Rakitje

Rok prijave:

  • ABS-NEW d.o.o.
  • Adresa: Kozjačka 27, 10090 Zagreb

Info o tvrtki

Mi smo tvrtka koja se bavi sklapanjem, ožičavanjem i ispitivanjem upravljačkih ormara za sve vrste dizala.

Za matičnu tvrtku NEW Lift iz Gräfelfinga kod Münchena.

Tvrtka New Lift je najveći proizvođač upravljačkih ormara za dizala u Njemačkoj sa 130 zaposlenih i 20 inženjera.

Opis posla:

  • izrada upravljačkih ormara za dizala
  • ispitivanje ormara na mehaničku i električnu ispravnost
  • potpora za otpremljivanje ormara
  • dokumentacija
  • izrada elektroshema dizala
  • sudjelovanje u projektima

Uvjeti:

  • SSS/VŠS/VSS - završena izobrazba elektro struke
  • znanje njemačkog jezika (osnovno)
  • vozačka dozvola B kategorije
  • Word, Excel, Outlook, Internet
  • spremnost na stručno usavršavanje u Njemačkoj
  • sposobnost timskog rada

Dobrodošle su prijave kandidata svih dobnih skupina.

Što nudimo:

  • stalni radni odnos
  • 13. plaća (regres + božićnica)

Posao se obavlja u potpuno opremljenom prostoru u Rakitju te nije terenski posao.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Elektrotehnika iznosi 4.790,14 kuna.