Pošalji prijatelju

Projektant za mobilnu mrežu (m/ž)

Osijek, Zagreb

Rok prijave:

  • comcross croatia d.o.o. za projektiranje, izvođenje i održavanje tehničkih sustava
  • Adresa: Vinkovačka cesta 68, 31000 Osijek
  • Web: http://www.comcross-croatia.hr

comcross croatia d.o.o. je tvrtka koja se bavi projektiranjem i izgradnjom telekomunikacijskih mreža u Hrvatskoj i Njemačkoj. Tvrtka svoj ugled gradi kvalitetnom radom i profesionalnim i odnosom prema svojim zaposlenicima, partnerima, kupcima i cijeloj zajednici.

Temeljna djelatnost tvrtke je tehničko pružanje usluga telekom operatorima u osiguranju većih mrežnih kapaciteta i modernizacije sustava.

Naše usluge uključuju savjetovanje prilikom odabira tehnologija za razvoj telekomunikacijskih mreža, projektiranje, izgradnju i održavanje telekomunikacijskih mreža.

Opis posla

- rad na poslovima projektiranja i planiranja mobilne pristupne mreže (Radio Access Network)
- ažuriranje projektne dokumentacije i pripadajućih baza podataka
- komunikacija i koordinacija s isporučiteljima usluga, dobavljačima i izvođačima
- izrada izvještaja i zapisnika

Traži se 4 djelatnika (m/ž).

Uvjeti

- stručna naobrazba elektrotehničke struke
- minimalno 1 god radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
- spremnost na učenje i usavršavanje
- spremnost za timski rad
- rad u alatu AutoCAD
- rad u alatu Megaplan (prednost)
- dobro poznavanje engleskog jezika
- poznavanje njemačkog jezika (prednost)

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

1

Jezici:

Engleski (osnovno), Njemački (prednost)

Vještine:

AutoCAD

Što nudimo

- stimulativna primanja
- ulaganje u obrazovanje i profesionalni razvoj
- rad u iznimno dinamičnom, stimulativnom i ugodnom radnom okruženju u kojem se cijeni mišljenje svakog pojedinca

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Elektrotehnika iznosi 4.790,14 kuna.