Pošalji prijatelju

Radnik u restoranu (m/ž)

Zagreb, Split

Rok prijave:

  • Kraljevi Restorani d.o.o., nositelj franšize za Burger King Europe GmbH
  • Adresa: Julija Knifera 3, 10020 Zagreb

- više izvršitelja -  Zagreb, Split

Kralj je odlučio otvoriti još radnih mjesta u svom Kraljevstvu...
Osnovan 1954., BURGER KING® drugi je najveći lanac fast food restorana u svijetu.

Izvorno HOME OF THE WHOPPER®, BURGER KING® je u vlasništvu Restaurant Brands International Inc., jednoj od najvećih svjetskih tvrtki restorana brze prehrane.

Kroz sustav s više od 18.000 restorana u 100 zemalja svijeta gdje se poslužuje više od 11 milijuna gostiju dnevno, dokazano potvrđujemo visoke standarde usluge kao i kvalitetu naših proizvoda.

Za potrebe restorana u Zagrebu i Splitu otvaramo nova radna mjesta, a svakom našem djelatniku osiguravamo mogućnost razvijanja unutar svjetski poznatog i renomiranog branda.

U potrazi smo za predanim i uslužno orijentiranim djelatnicima koji dijele našu strast "za najbolji okus"!

Opis posla:

  • brine se o gostima da prime najbolju uslugu, da restoran bude čist, atmosfera u restoranu ugodna, hrana koju poslužujemo topla i svježa
  • radnik će raditi na bazičnim poslovima što uključuje rad na blagajni, rad u kuhinji, rad na poslovima čišćenja kao i slaganje dostave

Uvjeti:

  • poštivanje i provođenje BURGER KING® radnih procedura i standarda
  • izražena komunikativnost
  • timski rad
  • znati da je osmijeh bitan :)

Nudimo:

  • siguran posao i stimulativna primanja
  • ugovor o radu na neodređeno vrijeme
  • rad na puno ili nepuno radno vrijeme
  • smjenski rad
  • dodatno plaćen rad noću, nedjeljom i blagdanom
  • plaćeni putni troškovi javnog prijevoza
  • 2 slobodna dana u tjednu
  • rad u mladom i dinamičnom timu
  • edukaciju i intenzivan trening
  • mogućnost napredovanja i razvijanja unutar svjetski poznatog i renomiranog brenda

BUDI DIO KRALJEVOG TIMA

Ljubazno vas molimo, da nam svoje životopise pošaljete, uz poštivanje tajnosti podataka do 23.09.2021. putem linka za prijavu.

Kraljevi Restorani d.o.o. se obvezuje prikupljenim osobnim podacima postupati sukladno odredbama Opće uredbe o zaštiti podataka “GDPR” i pripadajućih primjenjivih propisa o zaštiti osobnih podataka. Prikupljeni podaci se ne dostavljaju drugim primateljima.

Kraljevi Restorani d.o.o., nositelj franšize za Burger King Europe GmbH, Julija Knifera 3, 10020 Zagreb

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 4.175,78 kuna.